Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 257
Üks minu 5 lemmikkreemist. See on lihtsalt uskumatult niisutav, imendub kiiresti ja sobib ideaalselt meigi alla – jätab nahale kauni sära ja aluskreemid sulanduvad sellesse sujuvalt. 🤍 Ma ei tea, mitu ma neid juba ära kasutanud olen, aga see on üks kahest kreemist, mis mul alati riiulil on. 😌
Kreem muudab mu naha sõna otseses mõttes siledaks! Ma kasutan seda enamasti öösel ja hommikul ärkan sileda nahaga. Mul on rasune ja probleemne nahk ning ma arvan, et see toimib suurepäraselt isegi siis, kui mu nahk läheb hullemaks ja tekib vistrike.
Mulle väga meeldivad geelkreemid, need on suurepärased niisutuseks. Soovitan neid!
Väga niisutav kreem, imendub väga kergesti. Seda saab kasutada ka kahes kihis, kui nahk on väga dehüdreeritud. Tekstuur petab teid, see pole kleepuv, nagu tundub. Suurepärane toode. Soovitan 😍
Seganahk, 40+ Ülikerged niisutavad geelid, mida nahal isegi ei tunne, imendub kiiresti, aga tekitab kergelt kleepuva kihi, mis mind ei häiri – see toimib praimerina, tänu millele meik nakkub nahale paremini. Soovitan seda isegi siis, kui sa meiki ei kanna, kuna see helendab nahka ja annab sellele terve "sära". Kuivale, äärmiselt dehüdreeritud nahale ei pruugi sellest piisata – sinna tuleb kanda paksemat kreemi. Ideaalne toode eriti suveks, kui vajad midagi kerget ja värsket.
Ma ei tea enam, millist kreemipurki me ostame, mu mehele see meeldib väga ja minu arvates on see ka üliniisutav.
Sellel on kerge tekstuur ja see imendub kiiresti. Alguses kartsin, et sellest ei piisa minu kuivale nahale, aga pidin positiivselt pettuma. See on ideaalne valik algajate kreemiks.
See oli minu aknele kalduvale nahale väga hea. Kuigi see ei niisuta sügavuti, tegi see naha pehmeks ega ummistanud poore. Ostan seda kindlasti uuesti.
Ostsin selle kreemi uuesti. Mulle meeldib selle aknesõbralik koostis, see ei sisalda poore ummistavaid koostisosi. Minu arvates on see suurepärane päevakreemina. Pudelis meeldis see mulle aga rohkem kui tuubis (topsis).
See rahustab ja ravib nahka imeliselt ning niisutab seda. Soovitan seda kõigile, igale nahatüübile, sest see ei tekita komedoone. Ma ei vahetaks kunagi oma lemmikkreemi.🐌
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.