Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Arvustused – 2
See on meeldiv, kindlasti ei teinud see mingit kahju, aga see ei andnud ka suurepäraseid tulemusi. Soovitan seda, sest aknele kalduva nahaga inimesena keskendun alati paranemisele, mitte tingimata niisutamisele. Lisaks ei pudene see mu näolt maha; seda saab laupäeval peale kanda ja maja koristada. ;) Ilmselt ostan selle uuesti, sest see toimib kindlasti paremini kui tavaline kreem. Kui Ksisters mu akne ravib, keskendun sellistele rituaalidele. ;)
Minu tundlikule nahale see meeldis 😊
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.