Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 42
Ei oodanud palju, aga see oli tõesti meeldiv üllatus. Suurepärane kvaliteet hinna ja kvaliteedi suhte kohta! Juba esimeste nädalate jooksul märkasin, et nahk on vähem rasune ja tumedad laigud on heledamad. Sprei on tõesti hea ja toode imendub hästi ning ei sega minu teiste nahahooldustoodete toimimist. Ostan kindlasti uuesti.
Pärast selle kasutamist on mu nahk vähem rasune. See on vesine ja imendub kiiresti.
Kuigi ma kannan näole SPF 50 päikesekaitsekreemi, on mul ikkagi rohkem ja suuremaid tumedaid laike, mis mind tõesti häirivad. Sellest on möödas vähem kui kaks nädalat, kui ma seda toonikut ja kahte seerumit kasutama hakkasin, aga laigud on juba heledamad! Ma ei oodanud, et see nii kiiresti paranema hakkab.
See sobib naha ettevalmistamiseks pärast puhastamist, et eemaldada rasu ja alandada naha pH-d!! Segatüüpi nahal nagu minul, kasutan seda iga päev T-tsoonis, et viia see tasakaalu ülejäänud näonahaga ja kanda ajutiselt peale järgmine toode, et see ei langeks T-tsoonile tugevalt!!
Väga hea hapetega toonik, kasutan seda kaks või kolm korda nädalas ja see puhastab näo ideaalselt.
Väga hea emulsioon koorivate hapetega, kasutan seda kaks korda nädalas ja kuigi on raske uskuda, et pudel on mul olnud juba aasta ja olen sellest vaid poole ära kasutanud, ei ärrita see nahka ja teeb seda, mida peaks.
See on esimene kord, kui ma seda tüüpi toodet kasutan ja olen rahul. See ei ole mu nahka ärritanud ja mustpead on vähenenud.
Varem kasutasin selle brändi eraldi pudeleid. AHA ja BHA. Kui nägin neid mõlemaid koos ja mis veelgi olulisem, veel pihustuspudelis, pidin K selle kohe ostma. Kasutan toonikut ainult õhtul enne kreemide pealekandmist. Lasen sellel nahka ideaalselt rahustada ja seejärel kannan peale öökreemi. Ma ei tea, kas see on ainult minuga nii, aga hommikul on mu nahk nii pehme, põskedel olevad punased laigud on vähenenud ja poorid ahenenud. Minu jaoks on see hädavajalik toode.
Väga hea toonik, arvan, et ostan seda kindlasti uuesti.
Tere kõigile. Alustan detailidest. Mul on kombineeritud nahatüüp, millel on kalduvus plekkidele, kinnistele komedoonidele ning ummistunud rasunäärmetele ja mustpeadele. Otsustasin oma nahahooldusrutiini täielikult muuta. Teiseks nahahoolduse etapiks, toonikuks, pärast pesemist valisin CosrX AHA/BHA tooniku. Peamine eesmärk oli vabaneda mustpeadest ja puhastada rasunäärmeid. Varem kasutasin selleks ainult koorijaid, kuid viimasel ajal on mu nahk muutunud nende kasutamiseks liiga tundlikuks, seega on aeg otsida teisi võimalusi. Mis puutub toonikusse, siis see saab ülesandega hakkama, kuid efekt on oodatust palju aeglasem ja vähem ere. Mustpead tõesti helenesid, põletik kuivas ja mustpead muutusid vähem märgatavaks. AGA: ma ei vabanenud neist. Võib-olla tasub seda kauem kasutada ja efekt tuleb hiljem, võib-olla on efekt parem suurema happesisaldusega toodete kasutamisel. Ma katsetan veel. Üldiselt annan sellele hindeks 5 viiest, sest efekt on olemas, see pole küll ere, aga ka hapete protsent pole kõrge)
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.