Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 38
Olen seda toodet kasutanud peaaegu kolm aastat. See on suurepärane toode. Mu nahk on niisutatud, elastne ja särav. See toimib hästi punetuse korral.
Ostsin selle, kuna lugesin selle kohta palju ja olin tõeliselt meeldivalt üllatunud! Sellel on põletikuvastane ja antibakteriaalne toime ning see aitab nahal taastuda, mida ma tõesti märkasin. Pärast selle kasutamise alustamist on mu nahk muutunud nii mõnusaks ja niisutatuks. Toonik imendub nahka kiiresti, jättes selle niisutatuks, kuid ilma kleepuvat tunnet tekitamata. Täiesti armastan seda.
Olen seda toonikut juba mõnda aega kasutanud ja see tõesti toimib. Tekstuur on kerge, mitte kleepuv, imendub väga kiiresti ja annab koheselt niisutustunde. Nahk pärast kasutamist on pehme, rahulik ja näeb välja "elavam", eriti väsinud või ärritunud päevadel. Eraldi plussiks koostise juures on see, et taruvaik ja mesi teevad oma tööd, nahk on pärast kasutamist läikiv ja elastne. Ei põhjustanud lööbeid (mis on minu jaoks kriitiline), sobib hästi teiste toodetega ja ei ole hooldusega vastuolus. See pole esimene kord, kui ma sellelt saidilt tellin, olen väga rahul!
Olen seda toonikut juba mõnda aega kasutanud ja see tõesti toimib. Tekstuur on kerge, vesine, mitte kleepuv, imendub väga kiiresti ja annab koheselt niisutustunde. Nahk pärast kasutamist on pehme, rahulik ja näeb välja "elavam", eriti väsinud või ärritunud päevadel. Eraldi plussiks koostise juures on see, et taruvaik ja mesi teevad oma tööd, nahk on pärast kasutamist läikiv ja elastne. Ei põhjustanud lööbeid (mis on minu jaoks kriitilise tähtsusega), sobib hästi teiste toodetega ja ei ole hooldusega vastuolus. See pole esimene kord, kui ma sellelt saidilt tellin, olen väga rahul!
Minu nahk on kuiv, tundlik ja aknele kalduv. See toonik on täiesti suurepärane ja niisutab suurepäraselt ning omab tänu taruvaigule ka antiseptilist toimet.
Ostsin selle tooniku Cica asemele, mille tootmine oli lõpetatud. Ja olin meeldivalt üllatunud, sest toonik sobis minu nahale sama hästi, ei põhjustanud ärritust ja rahustas seda. Sellel on meeldiv vesine tekstuur ja kerge pehmendavate ainete tunne. Soovitan seda normaalsele ja tundlikule nahale.
Tooneril on meeldiv konsistents, see ei jäta kleepuvat tunnet ja sellel on meeldiv, õrn lõhn. Nahk on pärast kasutamist rahustatud, toidetud ja särav. Suurepärane minu kuivale nahale! Ostan uue paki.
Ma jumaldan seda toonikut täiesti, sellel on imeline raviv toime. Tihti teen õhtul haavandile löögi, kannan toonikut peale ja hommikul on vistrik 100x parem, see ravib haava ilusti ja üldiselt olen sellega väga rahul.
Toonik on väga hea. Nahk jääb niisutatud ja särav. Ainus asi, mis minu puhul eriti ei toimi, on see, et kohe pärast kasutamist on nahal veidi pitsitav tunne. Kui ma kreemi peale kannan, on kõik korras. Aga selle kerge ebamugavustunde tõttu otsin alternatiivi, kui see otsa saab. Igatahes - soovitan seda kindlasti!
Olen seda toonikut juba pikka aega kasutanud ja pean ütlema, et ma armastan seda. See on meeldiv, imendub kiiresti ja niisutab. See rahustab ja palju muudki. Olen seda nüüdseks üle aasta kasutanud ja jätkan ka edaspidi. :)
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.