Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Arvustused – 3
Leidsin selle toote dermatoloogi soovituse põhjal. See on väga kerge seerum, kannan seda peale pärast puhastamist, seejärel kannan peale kaitsekreemi ja isegi päeva jooksul SPF-i. Olen seda kasutanud 3 nädalat ja minu arvates rahustab see nahka ning kõrvaldab punetuse ja põletustunde kenasti. Käin igal nädalal ujumas ja klooritud vesi ärritab alati mu nahka, aga pärast põhjalikku puhastamist kasutan seda seerumit ja see eemaldab punetuse kiiresti. Soovitan seda kindlasti kõigile, kellele vesinaba kui toimeaine on uus ja kellel on tundlik ja/või punetav nahk!
Parim seerum - imeline pipett ja seerum ise imendub väga hästi, rahustab nahka. Seda soovitas mulle dermatoloog, seega olen seda pudelit juba pikka aega ostnud. Sellel poel on selle seerumi jaoks parim hinna ja kvaliteedi suhe.
Seerum imendub kiiresti, niisutab ja rahustab nahka ning "saab läbi" teiste seerumitega, mida kasutan, saab hästi kombineerida
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.