Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Sis, see tõlge on loodud AI abil, seega võivad esineda väikesed ebatäpsused 😌
Arvustused – 1
Kreem tuleb väga suures purgis, mina kasutan seda põhiliselt näonahal, seega peaks seda jätkuma kauaks. Mul on väga kuiv ja üsna tundlik nahk ja see kreem sobib mulle suvisel ajal ideaalselt hommikukreemiks, õhtuti vajan siiski midagi niisutavamat. Samas see pole ka väga kerge kreem, seega rasusele nahale ilmselt väga hästi ei sobiks. Mul see imendub väga kiiresti ja nahk jääb mõnusalt sametiseks, kuid pealekandmisel ei lähe kreem alati koheselt väga hästi laiali ja kreemitamine võtab seetõttu veidi kauem aega.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.