Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 42
Väga meeldiv niisutav toode vesise tekstuuriga, mis imendub nahka mõnusalt ja valmistab seda ette järgmisteks sammudeks👍. Ma nimetaksin seda pigem seerumi aluskreemiks, see kindlasti ei vasta keerulise seerumi omadustele (vähemalt rasusele noorele nahale).
Sellel seerumil on kerge ja vesine konsistents. Pärast selle kasutamist ei jää mu nägu kleepuvaks. See sisaldab vaskpeptiide, mida ma hindan. Pärast kasutamist on nahk rahulikum ja punetus vähenenud. Üldiselt on seerum hea, aga ma pean veel tulemusi nägema, kuna ma pole seda piisavalt kaua kasutanud, et hinnata selle pinguldavaid omadusi.
Seerumil on väga kerge, vesine konsistents ning see imendub kiiresti. Alguses võib see kergelt kipitada, kuigi "segamine" on ilmselt pehmelt öeldud. Igal juhul kipitab see ainult kasutamise alguses. Näen oma naha välimuse paranemist – see on säravam ja veidi pringim. Hind on ka väga mõistlik; ostan seda kindlasti uuesti :)
Õhuke seerum. Imendub kiiresti nahka. Jätab meeldiva tekstuuri ja mulle meeldib tulemus näol! Kasutan seda hommikul enne niisutajat!
Suurepärane toode, soovitan seda väga
Mul on tundlik ja kohati reageeriv nahk. Juba paari päeva pärast olen märganud, et mu nahk on parem: niisutatum ja näeb tervem välja. See imendub väga hästi ja seejärel saan peale kanda niisutajat. See ei jäta läiget; see jätab nahale suurepärase tunde.
Ostsin selle juhuslikult, kui toode oli soodusmüügis. Olen seda juba mõnda aega kasutanud. See jätab nahale niisutava efekti ja imendub koheselt. See ei ole kleepuv. Mul on kombineeritud nahk ja mu nahk ei tundu pärast selle kasutamist rasvane.
Parim peptiididega asi, mis mul kunagi olnud on. Suurepärane konsistents, sobib ka rasusele nahale, toidab nahka koheselt. Soovitan 👌👌
Kerge, imendub kiiresti ja ma armastan peptiide. See sobib igasse rutiini. See võib asendada toonikut, aga ma isiklikult kasutan seda pärast seda, sest see sisaldab ka KH-d ja ma tahan sellest maksimumi võtta. See toode on minu hommiku- ja õhturutiini põhiosa.
Olen seda seerumit juba mõnda aega kasutanud ja olen väga rahul. Tekstuur on üsna vedel, aga just seetõttu on seda nii lihtne näole kanda ja see on väga ökonoomne. Pärast seda on mu nahk pehme ja mõnus. See pole mulle allergiat ega ärritust tekitanud. Pudel on praktiline ja üldiselt on see suurepärane nahahooldustoode. 😊
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.