Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 12
Siiani olen selle suhtes väga positiivne. See imendub suurepäraselt.
See heledab nahka, parandab nahatooni, vähendab värvimuutusi ja ei ole kleepuv. Ärge unustage seda külmkapis hoida.
Seerum heledab nahka mõnusalt. Sellel on kergelt omapärane aroom, mis mõne aja pärast kaob. Seerum on näol veidi kleepuv. Hoida külmkapis.
Ma ei oodanud nii häid tulemusi ja olin selle seerumiga väga rahul. Ootan, millal see uuesti müügile tuleb.
Mõned kirjutasid, et see lõhnas halvasti, aga mulle see lõhn väga meeldis! :) Igatahes meenutas see mulle leiba (?), ainult esimestel kordadel oli see rohkem märgatav. Soovitan :)
On tõsi, et seerum lõhnab veidi, aga see on lihtsalt askorbiinhappe toime, seda tuleb arvestada. Pärast avamist on oluline seda külmkapis hoida, et see ei oksüdeeruks. Pakend on samuti sobiv, kuna ei tohiks näole liiga palju C-vitamiini panna. Kasutan seda mitu korda nädalas ja näen tulemusi, mu nahk pole nii väsinud, punetav ja näeb üldiselt tervem välja. Olen märganud ka peente kortsude vähenemist.
Väga vedel ja kergelt haisev. See üllatas mind. Ma ei saa öelda, et oleksin sellest vaimustuses, aga see ei ärrita mind ka kuidagi.
See ei jää üldse kinni, teeb seda, mida peab, 10/10.
Tulemused on nähtavad peale esimest kasutuskorda ja imendub kiiresti, kuid kahjuks on kogus selle hinna kohta väga väike.
Üks parimaid seerumeid, mida proovinud olen. See annab sära, täiusliku tekstuuri ja loob suurepärase klaasnaha. Soovitan soojalt. Ma arvan, et see ei tohiks ühestki rutiinist puududa!!!!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.