Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.







Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 18
Mulle isiklikult see kreem ei meeldinud. Aja jooksul (mõne päeva pärast) hakkas silmaümbrus väga kipitama ja pidin selle kasutamise lõpetama. Kleepuva tekstuuriga ma küll närida suutsin, aga kahjuks ei saanud ma kipitavast tundest üle.
Kallid K-Sisters, sain teilt Corixi silmakreemi näidise ja ausalt? vau! Tänu sellele väikesele näidisele tellisin selle hiljem ja täna tean, et see oli üks parimaid otsuseid minu naha jaoks. Minu silmaümbrus on pärast selle kasutamist imeliselt pehme ja sile... nagu beebipepu 🥹 Näen välja puhanum, värskem ja tunne mu nahal on lihtsalt sõltuvust tekitav. Tänan teid, et lubasite mul seda proovida – sest kui ma poleks näidist saanud, poleks mul seda ehk tänaseni. Kreem on nii veniv, aga mul pole selle vastu midagi. See imendub hästi ja ei ole kleepuv. Ja nüüd? Jään Coxirile truuks 🖤
Mulle ei meeldi konsistents; see teeb pealekandmise üsna raskeks. Aga mis minu jaoks on tõesti vastuvõetamatu, on see, et kleepuv tunne ei kao ära, mistõttu on pärast meigi pealekandmine peaaegu võimatu. Isegi kui ma selle hiljem maha tupsutan, ei püsi peitekreem paigal ja moodustab tablette. Ma ei soovitaks seda.
Sellel kreemil on huvitav tekstuur, veidi kleepuv, kuid see jälg ei jää pärast pealekandmist nahale. Tegelikult annab see värskustunde, on kerge ja imendub kiiresti.
Kreem on veniva konsistentsiga, aga sellega saab kohe ära harjuda. Peale pealekandmist imendub ilusti ja nahk muutub koheselt pehmeks. Väga meeldiv kreem ja pakend on tõesti suur, jätkub kindlasti kauaks.
Nad annavad mulle suurepärase toote
Mõnele ehk sobib mulle imelik konsistents, selline "kleepuv" viimistlus, mis imendub super, ei ärrita, silmaümbrus on heledam
Mõne jaoks võib konsistents olla imelik, mulle meeldib "kleepuv" viimistlus, mis imendub super, ei ärrita, silmaümbrus on heledam
Sain ostuga kaasa kingituseks näidise. Püsivus on väga meeldiv ja jääb mõnusalt peale, aga kahjuks tõesti kipitab silmaümbrust ja läheb pool päeva, enne kui see minema läheb. Üritan seda kasutada vähemalt teistel näoosadel, kuid see on minu jaoks siiski üsna ärritav. Usun, et vähemtundlike silmadega inimestel probleeme ei teki ja see on rahuldav.
Kreem on "tigu" konsistentsiga, venib. imendub hästi, ei ärrita silmi
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.