Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 24
Sain selle kreemi testri ja armusin sellesse koheselt, tekstuur on kerge, aga niisutav, ideaalne alus puudrile. Mulle ei meeldi lõhnastatud kreemid, aga see lõhnab nii mõnusalt, üldse mitte pealetükkivalt. See teeb mu hommikud paremaks ;)
Sain proovi – mul on küps nahk kortsude ja vanuselaikudega. Alguses tundus see raske, aga see hajus laiali ja imendus hästi. Võin seda soovitada.
Meeldiv kerge kreem, värske lõhn. Mulle meeldib.
Usaldasin arvustusi ja olin kindlasti meeldivalt üllatunud. Alguses tundub see raske ja paks, kuid see levib kergesti ja imendub kiiresti. Sellel on meeldiv lõhn ja see ei jäta kleepuvat jääki. See muudab naha pehmeks ja niisutatuks ning mul pole pärast CC kreemi pealekandmisega probleeme. Mul on kuiv nahk. Soovitan! :)
Kreem on kerge, kuid jätab naha hästi niisutatuks ja valgustatud, kasutan seda igal hommikul ja soovitan kõigile, kes otsivad kerget konsistentsi, see sobib ideaalselt! Lisaks on sellel õrn sidrunilõhn :)
parim C-kreem, tihedam, kuid sobib ka rasusele nahale. Kergitab ilusti, kasutan igal hommikul
Suurepärane igapäevane kreem, mis säästab nahahoolduses mitu sammu. Olen kasutanud C-vitamiini enamasti seerumina, kuid arvan, et see kreem aitab mind rohkem – tunnen, et akne paraneb kiiremini. See on meeldiv, kerge (ma ei saa aru, kuidas keegi kirjutab, et see on tihe), mõnusa pehme lõhnaga (mis ei ärrita) ja suurepärase koostisega. See kreem + spf iga päev = 🫶
See on paks ja mu nahal murenenud :/
Kreem on suurepärane, imendub kiiresti nahka ja annab sellele terve sära. Nahk on nähtavalt niisutatud ja särav. Ma soovitan!
Ostsin kreemi pärast seda, kui sain ostuga kaasa näidise. Ma armastan teda. See on suurepärase konsistentsiga, imendub hästi ja annab näo tõeliselt säravamaks. Soovitan proovida 💪
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.