Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 30
Selle brändi tippkombinatsioon. Olen ülimalt rahul. Meeldiv lõhn, vaja on vaid natuke. Soovitan.
See on üks mu lemmik juuksepalsamitest. Olen juba kolmanda pudeli peal. See teeb mu juuksed siledaks, lõhnab suurepäraselt ja püsib kaua peal.
Mulle väga meeldib. Soovitan.
Uskumatult pehmed juuksed pärast kasutamist, ei lähe sassi, on siledad, pehmed ja niisutatud. Kasutan koos šampooniga.
Juuksed on pehmed ja kergesti kammitavad ning palsamil on meeldiv lõhn.
See annab mu juustele läiget, teeb need kammimise lihtsamaks ja pärast kasutamist paremini hallatavaks 🙂 Soovitan!
Ma kasutan seda kohe pärast selle sarja šampooniga pesemist, mulle väga meeldib see))
Ma kasutan seda koos šampooniga. Minu juukseid on lihtne kammida.
Juuksed on mõnusalt siledad, kergesti kammitavad ja palsam lõhnab imeliselt.
Parim palsam, mis mul kunagi olnud on
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.