Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 25
Täiuslikult
Kasutasin koorijat esimest korda ja ostan seda kindlasti uuesti. Pärast pealekandmist on see mõnusalt jahe. Pärast mahapesemist olid mu juuksed kaunilt puhtad, neil oli volüümi, mida mul ilmselt kunagi varem polnud, ja tunne peanahal oli hämmastav. Mu peanahk oli isegi vähem rasune.
Hea koorija, meeldivalt jahutav, eemaldab hästi rasu ja tootejäägid, silub juukseid, ei vajanud pärast isegi palsamit. Soovitan!
Väga hea toode, peanahk tundub jahe ja pärast pesemist muutuvad juuksed väga pehmeks ja kergesti käsitletavaks. Ostaksin kindlasti uuesti😊
Ma ei tee seda esimest korda, mulle väga meeldib seda protseduuri saunas teha - pesed juukseid šampooniga, kannad juurtele koorijat, kannad juustele maski ja siis lähed sauna, soojendad juukseid. Nii hea on peanahka jahutada - see on super.
See pole esimene kord, kui ma koorimist kasutan, ma pole veel midagi paremat leidnud. Seekord võtsin korraga 20 ampulli, sest tean, et toode toimib. Kasutamise ajal on peas meeldiv kipitustunne, värskendav efekt. Pärast kasutamist tundub peanahk ideaalselt puhas, värske, ilma sügeluse ja "raskustundeta". Juuksed püsivad kauem puhtad, muutuvad rabedaks ja kodus on tunda tõelist salongihooldust. Mulle väga meeldib, et koorimine ei ole agressiivne, kuid samal ajal puhastab ja eemaldab see väga tõhusalt stiilijäägid ja rasu. Kätega on kohe tunda, et peanahal pole rasujääke. Minu jaoks on see juuksehoolduses kohustuslik etapp. Kui otsite toodet peanaha sügavpuhastamiseks, siis soovitan seda soojalt. Ärge kartke, kui alguses langeb välja rohkem juukseid, langevad välja need, mis peaksid niikuinii varsti välja langema. Vähem juuste väljalangemise efekt on olemas, kuid see muutub märgatavaks paari kuu pärast. Kasutan seda iga 5 päeva tagant. Suur aitäh selle tööriista kättesaadavaks tegemise eest.
See toode on hämmastav, ma armastan seda, olen seda juba mõnda aega kasutanud. Pärast kasutamist on mu juuksed pehmed, kergesti käsitletavad ja peanahk värske. Ma võin juuste pesemist edasi lükata 🙂
Toode ei tekita minu tundlikule peanahale allergiat, see puhastab sügavuti ja eemaldab surnud naharakud kaunilt ning jätab juuksed pärast pesemist pehmemaks kui tavaliselt. Hindan aplikaatori kuju ja otsa, mis võimaldab seda niiskete juuste kaudu otse peanahale kanda. Kasutan seda kord nädalas, see on endiselt esimene pakk, mille proovimiseks tellisin (sellest jätkub päris pikaks ajaks).
Meeldiv jahutav toime ja kooriv toime peanahale! See ei ärrita ega ole intensiivne! Soovitan seda soojalt🥰❤️
Väga hea kooriv toime. Sellel on meeldiv lõhn ja mentool, mis värskendab.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.