Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 9
Ostsin selle kreemi esimest korda ja olen äärmiselt rahul. Mulle meeldib kõik: konsistents, nahatunne pärast pealekandmist. Olen seda kasutanud umbes kaks nädalat. Minu kuiv nahk on imeliselt niisutatud.
Jäin sellega äärmiselt rahule, kreemil on meeldiv tekstuur, see imendub kiiresti nahka ega jäta rasvast kihti. Minu nahk on segatüüpi (T-tsoonis rasune ja põsesarnade piirkonnas kuiv) ning reageeriv ja väga tundlik nahk, ja mulle see kreem väga meeldis. Sellel on kerge, märkamatu aroom ja see sobib pärast kasutamist hästi meigiga. Tõenäoliselt kordan seda veel mitu korda. Mul on hea meel, et lõpuks nii imelist kreemi proovisin! Olen täiesti rahul😍😍😍 Soovitan seda kõigile südamest🔥🤗
See on minu teine pudel seda kreemi – ostsin selle oma kosmeetiku soovitusel ja olen väga rahul. Sellel on kerge ja meeldiv konsistents, see hajub kergesti ja imendub kiiresti. See jätab mu naha niisutatuks, pehmeks ja tasakaalustatuks. Ideaalne tundlikule nahale. Soovitan seda kogu südamest!
Suurepärane kreem, hämmastava tekstuuri ja lõhnaga. Niisutab imeliselt ja sobib hästi peale. Mul on tundlik nahk ja see on suurepärane.
Tere, õde. Mul on kuiv nahk ja see on üsna tundlik. Sain selle kreemi proovi ja see oli ÄGE! Soovitan osta, kuigi hind on kallim, sobib tundlikule ja väga kuivale nahale. Kahjuks ei mäleta, kas see lõhnas või mitte...
See on lihtsalt imeline kreem!! Kreem teeb kõik, mis ette nähtud ja ma tellin seda kreemi veel mitu korda. Mulle üldiselt meeldivad kõik Cu nahatooted ja tänan ka Ksistersit kiire ja kvaliteetse tarne eest. Need on lihtsalt suurepärased🫶🏼
Tellisin korra ja meeldis väga, väga hea kreem, ei ole rasvane, toidab nahka piisavalt, võib kasutada nii õhtul kui hommikul. Minu kombineeritud naha jaoks on see jumala kingitus, soovitan seda testida)
Väga meeldiv kasutada, imendub kergesti, on õrna lõhnaga, taastab ja niisutab nahka
Ideaalne öökreem Niisutab jahedalt nahka ja on särava viimistlusega Olen lõpetamas juba kolmandat purki, kasutan seda edasi
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.