Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod


Arvustused – 5
Mul on silmade ümbruses tundlik ja allergia tõttu sageli kuiv nahk. See kreem rahustab ja niisutab. See on paks, seega piisab väikesest kogusest. Olen sellega väga rahul, sest see leevendab pingul tunnet ning ma tunnen ja näen niisutust.
Leevendab väsimust ja turset, eemaldab peened kortsud
See niisutab ja taastab silmaalust nahka väga hästi, dr.solution 👍 bränd.
Hea kreem, püsib kaua) Niisutab hästi.. Juba korratud 3 korda
Kirjutan ülevaate pärast 2,5 kuud kasutamist. Mulle kreem meeldis. See niisutab mu nahka hästi ja kortsud tunduvad silutud. Tellin teise toru.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.