Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 80
Kasutan ka sama kaubamärgi palsamit ja mu juuksed on muutunud tugevamaks ja toidetumaks. Need on vähem karedad ja kahused. Kuna mul on tugev juuste väljalangemine, loodan, et see aitab ka juuste väljalangemise vastu.
Juba pikka aega olen täheldanud suurenenud juuste väljalangemist – vannis käies, kammides ja isegi tolmuimejaga puhastades. Hakkasin seda šampooni kasutama ja pean ütlema, et see on toiminud uskumatult hästi. Mu juuksed ei lange peaaegu üldse välja. Lõhn meenutab mulle ürdilikööri ja peanahk tundub pärast pesemist värske. Soovitan siiski kasutada palsamit, kuna tunnen, et see kuivatab mu juukseid veidi, aga palsamiga on kõik korras. Nüüd tahan proovida seda šampooni rasuste juuste väljalangemise vastu: https://ksisters.sk/product/daeng-gi-meo-ri-new-gold-special-shampoo.
Parim šampoon, mida ma kunagi proovinud olen. Mul oli üks pakk paar kuud, pesin seda kaks korda nädalas ja mu juuksed olid värsked. Ostan seda kindlasti uuesti.
Ma ikka veel proovin seda, aga juukseid langeb vähem välja, seega soovitaksin seda.
Kahjuks ei sobi see šampoon kuivema nahatüübi jaoks. Mu peanahk sügeleb, on kuiv ja isegi ketendab pärast selle kasutamist. Kuigi see lõhnab hästi ja vahutab hästi, teeb see mu juuksed pusaks ja selle sarja palsam ei aita juukseid piisavalt lahti harutada. Saatsin toote teistele pereliikmetele. Atoopikutele tõesti ei sobi.
See on minu esimene kord Korea kosmeetikat ja seda šampooni kasutada. Ma ei kirjutanud kohe pärast ostu arvustust, sest tahtsin kontrollida tegelikku efektiivsust. Ja lõpuks saan oma arvustuse jagada. Olen šampooni kasutanud 3 kuud ja 1,5 kuu pärast märkasin, et mu juuksed langesid vähem välja, eriti pesemisel ja kammimisel. Olen meeldivalt üllatunud ja soovitan seda kindlasti. Lisaks on šampoonil meeldiv lõhn ja tekstuur ning see peseb hästi.
Mul on pikad, paksud ja lokkis juuksed ning väga tundlik peanahk. Aastate jooksul olen proovinud kümneid šampoone – igaüks neist on mind alt vedanud, kas allergiat või kõõma tekitades või juukseid kuivatades ja kahustades. See on erand – kuiv ja sügelev peanahk on kadunud ning mu juuksed pole kuivad. Pesen juukseid 1–2 korda nädalas ja see on mulle kestnud 7–8 kuud. See on väga kauapüsiv, meeldiva, kergelt ürdise lõhnaga. Parim šampoon, mida ma kunagi kasutanud olen, ja soovitan seda kindlasti!
Alguses kõhklesin, sest pakendil oli kirjas, et "põhjalikult loputamata jätmine võib suurendada juuste väljalangemist". Pesen juukseid ülepäeviti ja olen seda viimase nädala jooksul kolm korda kasutanud. Tulemus: kaotan pesemisel ja föönitamisel oluliselt vähem juukseid (lõppude lõpuks kaotad ju alati mõned juuksekarvad) – võrreldes minu teise šampooniga. Talun seda ka hästi, kuigi mu peanahk reageerib tavaliselt šampooni vahetamisele halvasti – seega boonuspunktid väiksema juuste väljalangemise ja peanaha taluvuse eest. See aga kuivatab mu juukseid – seega kasutage lisaks juuksemaski või vahetage vahepeal mõne teise šampooni vastu.
Võin ausalt öelda, et see on kaunilt disainitud ja sellel on isegi imepisike sulgur! Ülaosa saab alla vajutada ainult siis, kui see kõigepealt välja võtta – minu arvates on see nii praktiline kui ka väga nutikas lahendus. Ootasin väga, et saaksin seda toodet lõpuks proovida, sest ausalt öeldes olen proovinud peaaegu kõike, mida suutsin – aga minu rasedusjärgne juuste väljalangemine oli kangekaelne. Muidugi on oluline mainida, et võtan ka õigeid vitamiine, aga esimest tõeliselt tähelepanuväärset muutust tundsin juba kahe nädala pärast. Pärast šampooni kasutamist oli juuste pesemisel kammi jäänud märgatavalt vähem karvu. Kiire õppetund: juuste pesemine ülepäeviti kuivatas mu peanahka veidi, seega läksin üle pesemisele iga kolme päeva tagant, algselt erineva KSistersi šampooniga. See toimis ideaalselt ja pärast juuste pesemist oli alles vaid normaalne kogus karvu. Lõhn on tugevalt ürdine, sellega tuleb harjuda, aga punase ristati liini fännidele see kindlasti meeldib! 😅
Iseenesest hea šampoon imelise ja ainulaadse aroomiga, mis rõõmustab meeli. Üldiselt hea konsistentsi ja vahuga. Siiski ei vähenda see juuste väljalangemist, seega olen seda oma perele soovitanud.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.