Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 9
Lõhnab hästi, aga mulle ei sobinud, mu juuksed muutusid kangeks ja raskesti kammitavaks. Aga mu teismelisele tütrele see väga meeldis, ta juuksed on siledad ja läikivad. Kasutasime lapsega seda teise šampooniga.
Juuste puhul, mis on otstest üsna kõrbenud, niisutab see väga hästi. Ma jätan selle enne loputamist 5-10 minutiks mõjuma.
Šampoon vahutab ja loputab superhästi välja, juuksed on siledad ja läikivad... justkui oleksin pärast sirgendamist šampooni + palsamit võtnud, kõik meeldib mulle 🤗
Palsamil on meeldiv lõhn ja tekstuur. Juukseid on lihtne kammida ja need on pehmed. Ainus miinus on veidi kõrgem hind.
Parim šampoon, ostan kindlasti uuesti
Mul on alati olnud probleem šampoonide ja palsamite valimisega, aga see oli minu jaoks parim, kammib hästi ja jätab juuksed siledaks ja kergeks.
Nagu iga selle sarja šampooni puhul, on see pettumus. Kahjuks raskendavad need juukseid üsna palju ja raskendavad kammimist. Ainult pluss-dosaator
Ma kasutan seda koos šampooniga. Palsam on väga niisutav ja muudab juuste kammimise suurepäraseks. Ei tee juukseid raskeks. Palsamit lahjendan veega, sest see on väga paks ja paki lõpus on seda raske "välja pumbata". Kuid see toimib sama hästi ka lahjendatult.
Väga hea palsam. Niisutab juukseid väga hästi, jätab neile meeldiva lõhna ning lõppkokkuvõttes on juuksed superpehmed ja läikivad.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.