Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Arvustused – 1
See toonik on midagi erilist. Hoolimata minu tundlikkusest nahahooldustoodete lõhnaainete suhtes, ei ärritanud see mind üldse. Tekstuur on sametine, veerikas, mis justkui paitab nahka ja toidab seda, ning lõhn on imeline. Mulle meeldib, et aroom ei püsi pärast pealekandmist kaua peal ja on õrn. Pakend on samuti imeilus, tunned nagu oleksid ostnud parfüümipudeli, seda tasub tõesti alles hoida ka pärast sisu otsa saamist. Mul on hea meel, et selle ostsin. Soovitan seda kõigile. Tasub proovida.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.