Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod

Arvustused – 1
Šampoonil on läbipaistev konsistents, pigem vedel geel. See lõhnab meeldivalt, peaaegu nostalgiliselt, nagu mõni 2006. aasta salongitoode. Lõhn on magus, lilleline, kuid mitte liiga domineeriv. Tunnen seda oma juustes terve päeva. See vahutab kiiresti ja hästi. Juuksed on juba sassis ja duši all niisutatud. Kasutan ka sama sarja palsamit ja loodan, et mõlemad on veel pikka aega saadaval, sest need päästsid mu elektrifitseerivad kuivad juuksed. Mul on tundlik peanahk, mis läheb ülikiiresti rasuseks, ja mul on värvimata, kuivad, paksud ja peened juuksed. Sellised klassikalised, peened Euroopa juuksed. Pesen ja föönitan neid iga päev. See šampoon silus mu küünenahku, juuksed on niisutatud, pehmed ja lakkasid elektrifitseerimast. See ei tekita kõõma ega sügelevat peanahka. Minu jaoks on see šampoonide seas suur aare ja tellin seda kindlasti uuesti!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.