Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 9
Kui ma seda proovist peale kandsin, olin elevil, aga kui ma selle ostsin, ei meeldinud see mulle eriti. Kandsin seda väga süstemaatiliselt peale ja ma ei märganud midagi erilist. Ainult niisutust.
Armusin proovisse ja ostsin siis terve pudeli ära. See on esimene essents, mida ma igal õhtul peale kannan, sest see imendub kiiresti, muudab naha siidiselt pehmeks ja iga kord, kui ma seda peale kannan, tunnen, nagu mu nahk saaks oma päevase toitainedoosi. Ostan seda kindlasti uuesti ❤️😍
See pole ideaalne, aga aitab tõesti mu nahka rahustada. Kasutan seda iga päev, see on suurepärane enne retinooli ja teisi seerumeid ja kreeme. Mul on tundlik ja rasune nahk ning mu näol on punetust. Soovitaksin seda.
Mu tütrel on akne ja ta ütles, et ta ei kujuta ette elu ilma selleta. Vistrikud ja punetus on kadunud. Kahju, et ta ei lubanud mul enne ja pärast fotot postitada, aga see on tal õigus. Aknega teismelise jaoks tasub seda proovida.
Sain selle tootenäidisena, aga see meeldis mulle nii väga, et tellin selle kindlasti ära. Sellel on ülikerge tekstuur, see imendub kiiresti ja sobib ideaalselt aknele kalduvale nahale.
Pooleks aastaks piisas. Imendub koheselt. Pärast seda ei vajanud ma isegi kreemi.
Seerum sobib suurepäraselt teismelistele, kellel on kohalikud vistrikud. Super rahustab ja kuivatab õrnalt kahjustusi. Väga hea toode.
Hind on suurepärane. Ma kasutan seda igal õhtul. Nahk tunneb end pärast seda hästi. Olen tootega rahul
Väga kerge koostis, imendub kiiresti.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.