Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.








Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 10
Hakkasin väga uudishimulikuks Dr Ceuracle kombucha Essence tooniku ja geelkreemi vastu. Aastate jooksul olen proovinud palju näohooldustooteid. Viimastel kuudel olen siit tellinud ka mitmelt kaubamärgilt. Väga vähesed neist kasutan täielikult ära. Mõned telliksin uuesti. Tavaliselt jätan need tooted tellimata. Need on ühed erandid. Neil on kasulik mõju dehüdreeritud nahale. Märkasin seda ka Torriden Dive in boosteri puhul. Noor, värske nahk, tervem ja säravam jume. Essents on kahefaasiline toode, omamoodi hübriidtoode, justkui toonik ja kreem ühes. Sellel pole lõhna, vähemalt mina ei tunne mingit lõhna. Geelkreem on samuti ainulaadne. Sellel on meeldiv, ingverine lõhn. See on samuti omamoodi hübriid, sest see ei ole spetsiifiliselt geelilaadne. Tundub küll selline, aga kui ma seda näole kannan, tundub mu nahk nagu kreem. Tunnen, et see on toitev ja taastav. Siiski on see ülikerge ja tulemuseks on terve, särav, värske ja niisutatud nahk.
Mõlemad tooted on väga head. Tooneril on piimjas tekstuur ja see niisutab nahka väga hästi ning kreem on imeline. Olen kombucha fänn, seega olin selle komplekti leides väga õnnelik. Aitäh! Soovitan neid, aga mitte suvel, kui sul just dehüdreerunud nahk pole.
Kombucha tellisin esimest korda ja peale paaripäevast kasutamist võin kindlalt öelda, et see meeldib mulle väga ja kreemiga kombineerituna on see lihtsalt imeline.
Olen selle komplekti juba kaks korda kinkinud ja mu õde ja sõber ei jõua seda kiita. Ja see on ilusti pakitud 🫶🏽🌸🫶🏽
Mulle väga meeldis, eriti essents ❤️ See on nii niisutav, nägu läigib, näeb terve välja. Olen juba proovinud mitmeid teisi essentse, kuid mõtlen selle juurde tagasi pöörduda!
Pärast nende toodete kohta positiivsete arvustuste lugemist otsustasin seda komplekti proovida ja olen väga rahul👍 Pakend on klaasist, mida ma väga hindan. Kerge essents ja geelkreem ideaalne kevadeks. Soovitan 👍
Parim komplekt kevad/suveks. Tänu kergele konsistentsile imenduvad need väga kiiresti. Nad ei jäta rasvast triipu.
Nii kreem kui ka essents on pakendatud klaasi ja mitte plastikust, mida ma väga hindan. Mul on akneline ja rasune nahk, see ei ummista poore ja lisaks tunnen, et nahk on peale kasutamist vähem rasune. Kreem imendub nahka peaaegu kohe ega ole peale pealekandmist kleepuv. See ei määri pärast spf-i ja/või meigi pealekandmist üldse. Ostsin selle väiksema pakendi testimiseks, aga kindlasti ostan tooted täissuuruses, sest armusin neisse😍😍
See on suurepärane komplekt. Niisutab nahka hästi, muudab selle kauniks säravaks ja on hea jumestusalus. Mulle meeldib, et niisutust saab kasutuskordade arvuga reguleerida vastavalt naha seisundile ja tüübile. See ei tekita näole lööbeid, ei kleepu ja imendub kiiresti. Kindlasti ostan täissuuruses toote.
mul on hea meel! Tellisin testimiseks väiksemad pakendid ja tean, et tellin seda uuesti! Niisutab väga hästi, imendub kiiresti ja nahk särab seestpoolt. Mul on kombineeritud nahk (rasune), kartsin, et läheb kiiresti rasuseks, aga super!Soovitan kogu südamest
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.