Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 9
Olin palju lugenud aselaiinhappe positiivsest mõjust aknele kalduvale nahale, aga ma polnud valmis enne, kui sain Ksistersist proovi! :) Hommikul oli mu nägu tõepoolest vähem punane, laigud polnud põletikulised, pigem kuivad, aga ilma kuivatava efektita. Lisan selle oma igapäevasesse nahahooldusrutiini ja loomulikult tahaksin proovida uusi näidiseid, mille eest olen väga tänulik. On hämmastav, et isegi Ksistersi näidised tunduvad minu nahale ideaalsed olevat. Aitäh! Soovitan neid tooteid kõigile. Suurepärased koostisosad! Need lõhnavad imeliselt, näevad kaunid välja. Ausalt öeldes ma ei kasuta enam midagi muud. Olen nendesse toodetesse armunud ja päev-päevalt tundub mu nahk säravam. Olen šokis :)
Esmalt sain tellimusega kaasa proovi ja juba mõne kasutuskorra järel teadsin, et tahan täissuuruses versiooni. Seerum rahustab nahka imeliselt, aitab punetuse vastu ja pakub väga mugavat niisutust ilma mind raskeks tegemata. Lisaks suur pluss Ksistersile nende teeninduse eest – saan iga tellimusega alati palju huvitavaid proovi, mis võimaldab mul avastada tõeliselt suurepäraseid tooteid 😊
See elegantne seerum aitab vähendada pooride nähtavust, reguleerib rasueritust, niisutab nahka ning annab sellele särava ja terve jume.
See seerum sobib suurepäraselt minu tundlikule rosaatseaga nahale, imendub koheselt, nahk on pehmem ja punetus väheneb. Soovitan seda, mul on tundlik ja kuiv nahk Tzone'i tõttu.
Mulle see ampull väga meeldis. See rahustab nahka hästi, aitab vähendada punetust ja ühtlustab nahatooni. Tekstuur on kerge, imendub kiiresti ega tee nahka raskeks. Regulaarsel kasutamisel näeb mu nahk rahulikum ja toidetum välja. See sobib ideaalselt igapäevaseks hoolduseks, eriti kui mul on tundlikkus või vistrikud. Jätkan selle kasutamist.
See on suurepärane seerum, mu nahk on pärast selle kasutamist kindlasti rahulikum, kahju on lihtsalt, et seda nii vähe on. Võib-olla proovin seda uuesti osta.
Sain selle kingituseks Xistersilt, mulle see ei meeldinud, mul on nahk (30+) esimeste kortsudega, see kuivatab mind, ei jäta läikivat viimistlust, matistab nahka, ei sobi mulle.
Pärast peaaegu täielikku lõpetamist võin öelda, et olen väga rahul! Mu nahk on tundlik ja armidega ning olen märganud, et need on paranenud ja mu nägu on säravam!
Olen pikka aega valinud aselaiinhappega seerumit ja pärast paljude positiivsete arvustuste lugemist otsustasin selle kasuks. See toode on hea valik aselaiinhappega tutvumiseks, sest tänu oma komponentidele on sellel rahustav toime ja see sobib tundlikule nahale. Meeldiv tekstuur, mille järel nahk muutub siledaks. Ja puudub lõhn, mis on minu jaoks suur pluss. Proovin seda kindlasti. Ja ma ei saa jätta mainimata ksistersi meeskonna tööd. Kõik toimetati kiiresti kohale, kaup oli hästi pakitud ja kõik oli hea kvaliteediga ❤️ Nad panid tellimusele kingitused ja lisasid arvustuste eest kingituse, nii tore ❤️
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.