Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod



Arvustused – 3
Väga hea toode. See niisutab nahka ja seda saab kasutada ka üksi. Pudelis on piisavalt toodet, mulle meeldib, et see ei saa kiiresti otsa.
Proovisin proovi ja ostsin selle kohe ära. Mu nahk ärritub kergesti, kuna mul on kerge rosaatsea. See toonik rahustab ja niisutab seda koheselt, jättes nahale loomuliku ja terve sära.
Toonik on üsna paks ja läbipaistev. See niisutab suurepäraselt. Suvel saab seda kasutada ilma kreemita. See on minu teine ost.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.