Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 8
Kerge ja kiiresti imenduv seerum, mis niisutab ja toidab nahka intensiivselt. See aitab parandada selle elastsust, silub seda ja annab terve välimuse. Ideaalne igapäevaseks hoolduseks.
Sain eelmise tellimusega kaasa testri ja armusin sellesse. Kerge piimja ja õhulise tekstuuriga, see sobib minu nahale ideaalselt. See niisutab ja imendub, jätmata jääke. Nahk on pehme ja elastne. Kaunis. Tänan, et selle minu jaoks avastasid!
Sain kingituseks seerumiproovi ja olen selle tutvustuse eest tänulik. Tellin kindlasti täisversiooni, et saaksin seda paremini proovida. Sellel on rasvane konsistents, tuleb anda sellele aega imenduda, võib-olla tuleb seda õrnalt sisse masseerida. Kandsin seda õhtul peale ilma toonikut või kreemi kasutamata. Nahk oli nii õhtul kui ka hommikul pehme ja toidetud. Ma ei kasutaks seda iga päev, et mitte poore ummistada, arvan, et 1-2 korda nädalas on piisav.
See seerum on huvitav. Sain proovid ja olin pärast esimest kasutuskorda väga rahul. See jätab mu naha hästi toidetuks. See minimeerib pooride nähtavust ja heledab jumet õrnalt. Kahjuks ei sobi see igapäevaseks kasutamiseks rasusele nahale. Kahe päeva pärast hakkasid tekkima mustpead. Seetõttu ma ootasin täissuuruses pudeli ostmisega.
Seerum on vedela konsistentsiga, valge ja lõhnavaba. See ühtlustab nahatooni, vähendab aknearme ja imendub kiiresti nahka.
Suurepärane seerum, silub, niisutab, annab mugavustunde, kreemiga kaetult hoiab näol sära.
Olen seda toodet kasutanud juba 3 nädalat ja olen sellesse armunud! Mul on tundlik allergiline nahk ja õiget toodet pole lihtne leida. See seerum on väga kerge, kuid niisutab nii hästi! See on ideaalne täiendus minu hommikurutiini. Lõhn on neutraalne ja sobib suurepäraselt teiste toodetega, nagu meik või päikesekaitsekreem.
Üks parimaid seerumeid, mida kunagi kasutanud olen! Imeliselt niisutab ja rahustab nahka. Pärast paari kasutuskorda olen juba näinud oma naha paremat seisukorda. Sellel on piimjas ja siidine konsistents. See ei ärrita ja on lõhnatu. Pipett ei ummistu. Klaasist pakend. Soovitan südamest
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.