Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 45
Suurepärane, kerge ja kergelt parfüümitud kreem, niisutab nahka peale kandes. Ideaalne suveks. Ostan kindlasti uuesti.
Suurepärane kreem, üliniisutav, kerge ja tundub nagu vesi 😍 Mulle väga meeldib seda kasutada.
Soovitan seda kerget kreemi. Sellel on vesine konsistents. See imendub hästi nahka. Sellel on õrn ja meeldiv lõhn. Minu jaoks on see suurepärane ❤️
Väga hea! See on kerge kreem, mis ei tee nahka raskeks! See on ideaalne kuumadeks päevadeks!
Mul on kuiv, atoopiline nahk ja kuigi ma armastan Elizavecca kosmeetikat, ei võitnud see kreem mind. Sellel on huvitav konsistents, aga nahaga kokkupuutel tundub see vesine. Niisutav efekt polnud minu jaoks aga piisavalt tugev, seega lõpuks kandsin selle peale teise, paksema kreemi (kuigi ma kasutan seda ka päeval). Arvan, et see võiks hästi sobida rasusele nahale, eriti suvel, kuna see on tõesti kerge ega tee nahka raskeks.
Soovitan seda suurepärast kreemi; sellel on vesisem konsistents, aga see sobib ideaalselt kombineeritud nahale. See ei ummista poore, imendub kiiresti ja on väga õrna lõhnaga. See ei põhjustanud minu väga tundlikul nahal ärritust ja mu naha seisund on nähtavalt paranenud. Olen juba uue ostnud :)
Kreem on õhuke, ilma tugeva lõhnata, niisutab nahka ja paneb selle särama. Ostan seda kindlasti uuesti!
Kirjutan seda arvustust pärast poole pudeli kasutamist, tekstuur on õhuke, vesine geeljas, kuid libe tekstuur, mul on väga kuiv ja väga kuiv nahk, tunnen, et ilma kihistamiseta ei piisa kuivale nahale, see on hea, kui kasutada teisi tooteid kihtidena, on selgelt kerge lõhn. Imendub väga kiiresti ja pole üldse kleepuv, ma arvan, et see sobib ainult suveajal või rasusele nahale, ostan uuesti ainult siis, kui soodushinnaga soodushinnaga ja kui kihistan, muidu mitte.
Siiani parim kreem, mida olen saanud. Kõik nahad1004 peidavad end tema ümber. See jahutab ja imendub suurepäraselt. Naha niisutamise tase. Ma kasutan nüüd kõikehõlmavat niisutajat ja mu kombineeritud nahale meeldib see. Ma näitan efekti alloleval fotol. See on peamiselt tingitud sellest kreemist.
Kreem on ilusa, õrna lõhnaga, kiiresti imenduv ja kerge konsistentsiga. Nahk on hästi niisutatud. soovitan
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.