Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 38
Suurepärane õli, väga hea lõhn, ei kleepu! Kasutan oma juustele ainult selle brändi tooteid ja see meeldib mulle väga!
Väga õrna lõhnaga, ma ei tundnud eriti lõhna, eelistaksin lõhnastatud õli, aga ma tean, et paljudele inimestele ei meeldi tugevad õlid, seega sobiks see teile ideaalselt. Mina eelistan tugevamaid lõhnu, aga see on minu eelistus. Muidu on see väga õrn õli, mis ei ole juustele raske. Enamik õlisid muudavad mu juuksed raskeks ja rasuseks. Pärast pesemist kuivatasin juuksed rätikuga, kandsin veidi õli juuste keskele ja otstele ning seejärel harjasin neid õrnalt ja mu juuksed ei jäänud krõmpsuvaks ega rasuseks, seega on see minu jaoks 10/10.
Palju kergem koostis kui apteegiõlidelt ostetud. Minu juuksed imavad seda hästi. (Lainelised, sassis, paksud) Kasutan seda kindlasti nüüdsest peale. :)
Ma kasutan seda kohe pärast juuste pesemist, see ei jäta neid rasvaseks, vaid niisutab neid. Õlil on väga nõrk, aga meeldiv lõhn. Ilus pakend on boonuseks 😊.
Pärast pesu kannan juustele õli, see niisutab imeliselt ja paneb lainelised juuksed pärast kuivamist mõnusalt lokkima.
Meeldiv juukseõli, lõhnab hästi. Ma kannan seda juustele poole föönitamise pealt. Õli ei tee juukseid rasvaseks, see jätab need siledaks ja läikivaks.
Väga hea õli mõnusa tekstuuriga, mis ei tee juukseid raskeks ja millel on väga meeldiv lõhn.
niisutab ja ei tee raskeks
Olen seda kasutanud vaid paar päeva, aga mu lõhenenud juukseotsad tunduvad olevat paranenud, juuksed on pehmed. Kasutan seda niisketel juustel, aga ka järgmisel päeval pärast pesu, kui otsad tunduvad veidi kuivemad.
Mitte palju
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.