Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 145
Soovitan, soeng näeb ideaalne välja
See toode on hämmastav. Mu juuksed on palju paremas seisus olnud sellest ajast peale, kui ma seda kasutama hakkasin. Tekstuur, lõhn ja tulemus on ideaalsed.
Pärast selle maski kasutamist on mu juuksed siidised, kergesti kammitavad ja läikivad. See on kindlasti parim mask, mida ma kunagi kasutanud olen.
See teeb mu juustega imesid, need on pehmed, kergesti kammitavad ja läikivad.
Pärast selle maski kasutamist on mu juuksed pehmed, kergesti kammitavad ja ei näe välja sassis. Olen väga rahul ja soovitan seda kindlasti.✨
Kasutasin toodet paar korda ja mulle meeldib, kuidas see juukseid pehmendab ja jätab puudutusele meeldiva mulje. Mul on rasune peanahk ja juukseotsad on alati kuivad, seega see toode aitab tõesti. Külmetuse osas see küll vähendas, aga mitte täielikult.
See on tõesti nii hea, kui lubatakse. Panin seda enne juuste pesemist peale ja mu juuksed on märgatavalt vähem sassis. See tõesti toimis, ostan seda kindlasti uuesti. Pakend on väike :(
Ma kasutan seda alati pärast šampooni ja palsamit. See on suurepärane toode. Ma jätan selle juustele vähemalt 20 minutiks. Minu nipp parema tulemuse saavutamiseks on mähkida juuksed fooliumisse. Siis on teie juuksed tõeliselt kaunid.
K-õde! See juuksemask teeb kõik, mida lubab – läikivad ja terved juuksed. Lõpliku soengu lõpetan harjaga. 100 ml pakendist jätkus mulle enam kui aastaks, kui maski 1-2 korda nädalas kasutada.
Parim juuksemask, mida ma kunagi kasutanud olen, nii väikesest kogusest piisab kõigile mu juustele ja see tundub sametine, ma armastan seda
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.