Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 16
Olen seda kreemi kasutanud kaks aastat, see oli minu esimene Korea toode ja ma ei saa sellest loobuda. Kasutan seda õhtul, sellega tuleb õppida töötama, see imendub kiiresti ja jätab särava viimistluse. Hommikul on mul ilus sile nahk, isegi ükski kallis seerum pole mulle sellist tulemust andnud kui see kreem. See ei ärrita nahka, aga soovitan seda rasusele või kombineeritud nahale, seda tuleks kanda niisutatud nahale, mitte täiesti kuivale. Pakend kestab uskumatult kaua, tegelikult on vaja ainult väikest kogust kreemi. Soovitan sellele võimalus anda.
See on iseenesest hea, annab ka sära, aga retinoolisisaldus on ilmselt minimaalne, igatahes pakend kestab kaua. Kasutan seda viimase sammuna pärast retinooli sisaldavate toodete kasutamist, see ei ärrita, aga järgmine kord ma seda enam ei ostaks.
Tõeliselt suurepärane kreem ja kuigi see on retinoolipõhine, kasutan seda iga päev ilma igasuguste ärritavate reaktsioonideta. Tegelikult on mu nahk juba mõne päevaga dramaatiliselt paranenud. Muidugi, nagu iga asjaga, on kõik alati väga subjektiivne. Minu jaoks on see tõeliselt suurepärane 👍
SUUREPÄRANE KREEM. Niisutab väga mõnusalt
Ma pole kunagi paremat kreemi kasutanud. Kreemi konsistents on üsna kleepuv, kuid see niisutab ja silub nahka fantastiliselt. Ma ausalt soovitan seda.
Kreem on väga huvitava tekstuuriga, vaatamata kleepuvusele imendub see mõne aja pärast minu nahka väga hästi. Ma kasutan seda umbes iga 3 päeva tagant. Möödunud on 2 nädalat, seni ma ei näe olulisi muutusi, kuid üldiselt näeb mu nägu pehmem ja ühtlasem.
Igavese katsetajana pean ütlema, et see on siiani parim kreem. Olen 32-aastane, seega kõhklesin, kui palju noorendavat asja ma tegelikult tahan. Aga täpselt nii see on. Nahk tunneb end suurepäraselt terve päeva pärast. Mineraalpuudri ja peitekreemi all toimib probleemideta ning nahk särab. Saan esimest korda elus oma nahale komplimente. Kreem on peaaegu lõhnatu. Imendub hästi, mõne minuti pärast ma ei teagi sellest. Tõesti suurepärane toode tohutus pakendis.
Suurepärane kreem, paks konsistents, meeldiv näole, lihtne spaatliga peale kanda. Kasutan kombineeritud naha puhul öösel ja olen rahul
Olen kreemi kasutanud juba mitu kuud, kuid see ei sobi mu nahale. Mu nahk tundub pärast seda pingul. Olen kindel, et see võib kellelegi teisele sobida, järgmine kord proovin teistsugust retinoolikreemi.
Annab nahale sära, silub, kasuta kaks korda nädalas
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.