Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 22
See öömask on lihtsalt fantastiline! Olen seda juba mitu kuud öösel kasutanud ja olen tulemustega täiesti rahul! Mu nahk on särav ja hommikul värske! Maskil on kergelt limase tekstuuriga tekstuur, kuna see sisaldab teolima lima. Minu arvates on see toode hämmastav ja soovitan seda soojalt! Teolima lima teeb imesid!
Mul on allergiaid, seega on mul raske sobivat kosmeetikat leida, aga see kreem sobis mulle ideaalselt. Tekstuur on kleepuv, aga see ei häiri mind. Nahk jääb pärast seda niisutatuks, soovitan seda.
Kreem üllatas mind väga meeldivalt. Pakend on suur ja väikesest kogusest kreemi piisab üheks kasutuskorraks, seega kestab see kaua. Selle brändi pakendil olevad põrsad on imearmsad 😊 Kreem lõhnab väga meeldivalt. Kuna see sisaldab teoekstrakti, siis see pealekandmisel veidi "tõmbab", aga see imendub hästi nahka, imendub kiiresti ja jätab naha tõeliselt pehmeks. Õhtul peale kandes on vahe hommikul nähtav - nahk on rahustatud ja toidetud. See ei tekita probleeme isegi tundlikule nahale, millel on kalduvus rasusele ja aknele.
Suurepärane öömask, mis püsib tõesti uskumatult kaua peal. Kasutan seda regulaarselt igal õhtul ja isegi kuu aja pärast on see kaotanud vaid minimaalselt – seda on fotodelt ilusti näha. Väikesest kogusest piisab, seega pakist jätkub peaaegu "lõputult". Soovitan seda kindlasti 🙂
Väga toitev öökreemmask, mis sisaldab palju tigude mutsiini. Tekstuur on rikkalik, kuid imendub hästi ega tekita raskustunnet. Hommikul näeb nahk välja puhanud, niisutatud ja siledam. Regulaarsel kasutamisel märkasin, et nahk muutub elastsemaks ja ühtlasemaks. Suurepärane valik kuivale või väsinud nahale, eriti külmemal aastaajal.
Olen seda juba üle aasta uuesti ostnud. Kasutan seda iga päev õhtul kõigi seerumite ja kreemide peal ning see teeb mu nahale imesid. Ma ei saaks ilma selleta elada.
Minu lemmikkreem, seda saab õhtul maskina paksu kihina peale kanda ja vahel kannan seda hommikul ka õhukese kihina päevakreemina – imendub kiiresti, ei ole kleepuv. Soovitan!
MA VÕTAN TEMA KINDLASTI JÄLLE!
Kreem, mida olen juba varem kasutanud ja see on nii ilus, et ostan seda regulaarselt uuesti, pealegi kannan seda ka päeva jooksul peale, ma armastan seda 🥰
See öömask on imeline. See on nii rasvane, aga imendub nahka suurepäraselt. Nahk on pehme ja elastne. Soovitan seda.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.