Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 133
Uff... see oli kasutatud ost, tuginesin arvustustele ja see sai taas kinnitust, sada inimest, sada maitset 🫣, toon 23 on mulle väga sobimatu, see on selline imelik hallikaspruuni varjund, minu jaoks kasutuskõlbmatu, mul on poorne, pigem kombineeritud nahk, see tõi esile kõik mu ebatäiused, isegi need, millest ma ei teadnud 🙈...
See meik on väga niisutav ega tee mu nahka raskeks. See sobib ideaalselt minu tundlikule kombineeritud nahale ja olen seda kasutanud juba üle aasta. Mul on kõige heledam nahatüüp ja õnneks sobib see mulle värvi poolest. Kui tahan rohkem ebatäiusi katta, siis kannan seda veidi rohkem peale. Mõne tunni pärast puuderdan nahka, mis on iga meigi puhul normaalne. Olen selle tootega väga rahul.
Mul polnud suuri ootusi, aga olen tõesti rahul. Oma hinna eest on see seda väärt, ma arvan isegi, et see on parem kui teised kuulsamad meigibrändid. Mul on kõige heledam toon, aga see kohandub imeliselt mu nahaga, püsib paigal ja niisutab nahka suurepäraselt. Seda saab kihiti peale kanda. Nahk näeb välja terve ja värske. Pakend on suur, see kestab kaua. Ma armastan seda.
Ostsin selle jumestuskreemi mõnda aega tagasi, kasutajate arvustused ahvatlesid mind. Ja ma ei pidanud pettuma. See on minu teine pudel. Mul on toon 13 – kõige heledam. See sulandub ideaalselt minu nahatooniga, ei ummista poore, niisutab suurepäraselt ega kortsu, püsides terve päeva (loomulikult tuleb see mõne tunni pärast fikseerida poolläbipaistva puudriga või kasutada imavat paberit, sest see läheb T-tsoonis läikivaks, aga see sõltub ka nahatüübist. Mul on kombineeritud nahk, kalduvus T-tsoonis rasusele nahale). Teine eelis on mahutavus – see on väga tõhus ja püsib mitu kuud. Hind on mõistlik!
Mõnus niisutav jumestuskreem päris hea katvusega. See tundub näol mõnus ja ei kuivata nahka.
Ostsin selle oma emale. Ta on väga rahul.
Olen seda juba pikka aega kasutanud, 4 aastat, ja mulle väga meeldib.
Ostsin selle positiivsete arvustuste põhjal ja olen tootega rahul. Kuigi sellel pole märkimisväärset pigmentatsiooni, saab seda vastavalt vajadusele kihiti peale kanda ja see kohandub nahatooniga. Mul on toon 21 ja see sobib suurepäraselt näo ühtlustamiseks ja kauni särava efekti loomiseks. Kreem on niisutav, kuid ei muuda nahka asjatult rasvaseks (mul on sega- kuni rasune nahatüüp).
Mu nahk võib kohati kuivaks minna, kui ma ei kasuta õiget jumestuskreemi, aga see ei tekita mingit ärritust. See on ka uskumatult niisutav. Olen seda kandnud veebruarist saati ja pole seni tilkagi kaotanud :D
See toode on fantastiline, näeb näol imeilus välja. Mul on väga-väga hele nahk – ostsin number 13 ja heledan seda valge mikseriga veidi.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.