Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 11
Meeldiv, ei kleepu Ja mis kõige tähtsam, see ei kleepu mu nahahooldustoodetega kokku. Hinna ja kvaliteedi suhe on üsna hea.
Tellin seda juba teist korda, mulle väga meeldib, sellel on hea tekstuur ja see teeb naha pehmemaks.
Suurepärane seerum, imendub kiiresti ja jätab näo mõnusalt niisutatuks. Taskukohane.✨👍🏻
Seerumi geeli tekstuur niisutab ja toidab hästi. Ma kasutan seda koos mikrovooluseadmega.
Täiesti luksuslik seerum 😍 Armusin ära 😍 on imeliselt kerge ja nahk on pärast ilusti toidetud ja niisutatud. Soovitan 🙏
Super geeljas tekstuur, kerge ja mittekleepuv. See niisutab hästi. Nahk on pärast "helendav".
Olen kasutanud seerumit 3 kuud. Mul on pool pakki alles. Hind jõudlus ca. Mul on seganahatüüp koos ekseemi klooniga (30+) Minu nahk talub seerumit hästi. Kindlasti ei märka ma pärast kasutamist kortsude kadumist ja mul ei jää isegi botoxi muljet. Aga see on mõnus seerum, geel, mis imendub kiiresti nahka. Annan 8/10
Seerum on suurepärane! Minu nahk on peale selle kasutamist ilus ja sile. Piisab vähesest tootest kogu näole. Minu soojad soovitused.
Otsisin õhtuseerumit, mis hoolduse lõpus korralikult nahka niisutaks. Seerum on üsna paks ja väga rikkalik, seega piisab sellest kindlasti ka viimaseks hooldusetapiks. Peale selle toote kasutamist on nahk väga särav ja kergelt rasune, aga just see mulle meeldib. Soovitan!
Minu jaoks on see seerum suurepärane, soovitan seda ka kuivale nahale sobiva kreemiga öiseks kasutamiseks
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.