Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 8
See on parim, mida ma siiani kasutanud olen! Kõik mu sõbrad on juba paaripäevase kasutamise järel küsinud, mida ma kasutan. Soovitan soojalt! 🤩😍❤️
Need täiendavad teineteist hästi minu retinoolikreemiga; ma kasutan neid vaheldumisi. C-vitamiini seerumit hommikul niisutaja all ja retinooli õhtul. Kuna ma saan sel aastal 37-aastaseks, on vananemisvastane toime minu jaoks oluline. :) See seerum ei ärrita mu nahka, kuigi olen selliste asjade suhtes väga tundlik. Selles olevad väikesed "kapslid" või pärlid hakkavad näo soojenedes sulama. Neid tuleb nahka korralikult masseerida, muidu võib see jääda veidi kleepuvaks. (Pipett on näole enam kui piisav.) Niisutajat saab sellele kenasti peale määrida, sest see ei tilgu ega tüki.
See niisutab hästi ja lisab nahale sära, aga ei eemalda pigmentatsiooni, mis oli minu jaoks kõige olulisem. Midagi muud see ei tee. Mulle meeldis lilla bakuchioliga seerum rohkem ja tahan osta ka roosat peptiididega seerumit.
Kui soovid vältida pigmentatsiooni näol, on see parim asi, mida osta saad. Vaata teisi tooteid 🤷🏽♀️🫣 lehelt.
Ma kasutan seda oma hommikurutiinis. See on kergelt kleepuv, aga tunne kaob kiiresti. See taastab nahka hästi, muutes selle suurepäraseks päikesekaitsekreemi aluseks.
Väga huvitav toode! Tasub proovida
See seerum toimis minu aknejärgsel nahal väga hästi. See ei ärrita nahka, imendub kiiresti ja ma näen oma jume paranemist – see on siledam ja ühtlasema jumega. Olen tulemustega väga rahul.
Huvitav C-vitamiiniga seerum. Imendub pärast pealekandmist kiiresti, graanulid lahustuvad koheselt. Testisin seda ka raseduse ajal ja minu tundlikul nahal pole probleeme. Nahk on väga puhas. Ainsaks miinuseks on väiksem pakend.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.