Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 32
Suurepärane täiendus minu nahahooldusrutiinile. ✨ Suurepärane seerum.
Väga kena toode..
See peptiidseerum on hea, aga ma kasutan seda lühikest aega, et tulemusi näha. Ainus asi, mis mulle selle juures ei meeldi, on see, et see on maitsestatud.
Mulle meeldib. Pärast selle kasutamist on nahk väga mõnus.
Esfolio Peptide Energy Ampoule näoseerum Mulle meeldib see lõhna pärast. Mõnele see ei meeldi, aga mulle väga meeldib))) Meeldiv puudutusele, niisutab hästi, lihtne peale kanda. Seega järgmine tellimus läheb mulle ja mu emale)))
Seerum on päris hea, niisutab mõnusalt, aga minu jaoks on miinuseks pakend ja lõhn. Seerumit on ampullist raske kätte saada ja sellel on minu jaoks ebameeldiv tsitruselõhn. Õnneks kaob see kiiresti.
Suurepärane toode, mulle väga meeldivad nii pakend kui ka seerum ise. See niisutab mu kergelt kuiva nahka väga hästi. Ka hinna ja kvaliteedi suhe on suurepärane!
Mul oli ka teisi peptiididega seerumeid, aga see sobib mulle ideaalselt. Sellel on piimjas konsistents, see lõhnab hästi ja hind on võrratu. Pärast selle kasutamist tunneb nahk end suurepäraselt. See sobib minu kombineeritud nahale.
Mul on kombineeritud, aga tundlik nahk ja see seerum sobis sellele ideaalselt. Sellel on paks tekstuur, aga see imendub kiiresti ja see ei ole nahal üldse raske ega kleepuv. Mul oli probleeme ka ummistunud pooride, akne ja ummistunud komedoonidega. Arvan, et see seerum (kindlasti koos teiste toodetega) aitas mu nahka. Kui ma seda õhtul peale kandsin, ei olnud mu poorid hommikul nii suured kui õhtul. Lisan ka fotod (esimene on maist ja teine oktoobrist). Olge ettevaatlik, kui olete lõhnaainete suhtes tundlik, sest see seerum on parfüümitud. Mind ei häiri lõhn ja selle hinna eest teeb see tõesti imesid.
Mul on selle ampulli suhtes segased tunded. Hind on hea, konsistents on meeldiv, paks, aga samal ajal imendub see kiiresti ega jäta rasvast ega kleepuvat tunnet. Mis mind aga väga häirib, on lõhn – see on nii kunstlik tsitruseline, tundub üsna keemiline. Pipett pole ka täiesti ideaalne, kitsa ava jaoks tundub see veidi liiga lai ja see on ka pudelist lühem, nii et lõpupoole on ülejäänud toodet peaaegu võimatu välja saada. Kokkuvõttes pole see täiesti halb, aga järgmisel korral võtan ilmselt teise ampulli.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.