Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 11
Ausalt öeldes pole see üks parimaid maske, aga hinna ja kvaliteedi suhet tuleb arvestada. Mul endal on seganahk ja ma kasutan seda hommikuti – see aitab tursete vastu, puhkab ja heledab veidi tumedaid ringe. Konsistents on vesine. Mask sobib pigem hommikuseks värskendamiseks kui raviks. Ma ei soovita seda kuivale nahale, sest see ei pruugi sulle piisav olla.
See maskide sari on parim lahendus näohoolduseks.
Olen proovinud palju erinevaid näomaske, aga see meeldis mulle kõige rohkem – see on äärmiselt niisutav, värskendav, aga ei jäta ebameeldivat, umbset tunnet.
Lõhn on imeline, nahk on pehme ja meeldiv puudutusele terve päeva :)
Mõnus, hea ja meeldiv näomask.
See versioon on minu lemmik Esfoliost (aga mulle meeldivad veel mõned)! Mask on hommikuks suurepärane! Peale näopesu ja tooniku kasutamist panen maski, valmistan teed, lastele hommikusöögi jne ja mask vahepeal toimib! Täiuslikult stimuleerib, niisutab ja kirgastab nahka. Nahk näeb välja puhanud ja terve. Essents on vesine, nii et see imendub kergesti ja ei jäta kleepuvat kihti (mulle see väga ei meeldi). Toimib hästi edasise hoolduse (seerum, kreem, SPF) ja meigiga. Ei lase kosmeetikat jms rullida. Mul on juba suur laoseis :o
Minu kõige lemmikum mask sellelt firmalt, niisutab hästi nagu teised maskid, lisaks on tal ka suurepärane lõhn 🥰
Suurepärane mask, lõhnab mõnusalt kohvi järele, olin sellest meeldivast lõhnast tõeliselt üllatunud! Niisutab ja jätab naha värskeks.
Mask on õrna kohvilõhnaga ja sobib ideaalselt näole, nahk tundub pärast maski kergelt rasvane ja jääb väga hüdreeritud
Suurepärane mask, niisutab väga hästi ja lõhnab mõnusalt :) Pidin kohe sõbranna kohvimasina tellima :) ja mulle meeldib naljakas pakend :D
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.