Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 10
See niisutab nahka väga hästi, imendub kiiresti ja muudab käed pehmeks ja õrnaks. Selle kreemi mõju on kohe näha. Sellel pole intensiivset lõhna, mis mulle meeldib.
See oli tõeline üllatus! Ma vihkan kätekreeme, mis jätavad kätele kihi või mis ei imendu. See imendub ja jätab käed siidiselt pehmeks. Olen varem näinud ainult ühte kreemi, mis nii tegi, seega võiksin seda veel osta.
See on minu esimene kord seda toodet kasutada ja olen meeldivalt üllatunud. Kätekreemid tavaliselt ei niisuta, vaid annavad pigem ajutise "efekti", mis kaob 5 minuti pärast. Aga see kreem on minu puhul imesid teinud. See niisutab hästi ega jäta riietele pärast puudutamist kleepuvat jääki ega valgeid jälgi.
Suurepärane kätekreem! "Pure Snail Hand Cream" imendub kiiresti, niisutab intensiivselt ja jätab naha märgatavalt pehmeks, ilma et see oleks rasvane. Lõhn on meeldivalt õrn.
Kreem on väga meeldiv, õrna lõhnaga ning jätab käed pehmeks ja rasvaseks. Soovitan seda.
tegi mu käed beebipehmeks, 10/10 niisutus. ma soovitan.
Lühidalt punktides: + jätab käed pehmeks + lihtne hajutada + hind - Ma ei tunne, et mu käed oleksid tuimad. - suur tarbimine - lõhnab nagu Nivea (mis pole ilmselt täiesti miinus) Siiani olen kasutanud Balea Med kätekreeme umbes 30-40 CZK eest, mis on minu arvates paremad (ma ei tea, kas see on koostises, aga tekkiv tunne kindlasti on). See kreem on väga meeldiv, õrn, ei ole rasvane, imendub kiiresti ja ei jäta kätele kihilist tunnet. Sellel on õrn lõhn, mis nuusutades meenutas lapsepõlve, kui vanemad määrisid Niveat purgist (ma ei tea, kuidas kreem praegu lõhnab, aga ma arvan, et see on nagu see kreem). Kreem jätab küll käed pehmeks, kuid käed ei tunne pärast kasutamist "märjaks" ja mõne minuti pärast tunnen vajadust uuesti peale kanda. Töötan kodus arvutiga, käsi loputan vees minimaalselt, eriti kuivi käsi ei kannata ja ometi sellest kreemist mulle ei piisa.
Väga meeldiva konsistentsiga kreem, imendub kiiresti. See ei jäta kätele ebameeldivat kleepuvat kihti.
väga kerge kreem, kerge hajutada, meeldiv, võib-olla parim, mida proovinud olen
Kreem on meeldiva konsistentsiga, õrn lõhn, imendub kiiresti, soovitan)
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.