Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.

Teie Ägedad Fotod ja Videod








Arvustused – 3
Meeldiv geel nahale, nahk reageerib sellele hästi, sellel on tüüpiline teepuuõli lõhn, aga pärast mahapesemist seda tunda pole.
See on väga hea toode. Kasutasin seda mõnda aega enne selle arvustuse kirjutamist ja olen väga rahul. Pärast kasutamist tundub nahk väga puhas. Soovitan seda!
Ostsin selle eelkõige hea hinna pärast, kuid olin tootest meeldivalt üllatunud. See on naha suhtes tundlik, ei kuivata ja puhastab nahka kenasti. Olen kasutanud puhastusvahtu peaaegu iga päev pool aastat ja olen alles poolel teel. Kindlasti soovitan!
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.