Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Arvustused – 2
Andsin maski oma abikaasale, kes kannatas ägedalt ärritunud, põletava ja sügeleva ekseemilise naha all. sa kiitsid teda palju, see oli üks väheseid asju, mis teda sel hetkel kergendas. sellest ajast alates on meil alati vähemalt üks laos.
See mask on tõeliselt mahlane, seerum selles on meeldiv ja rahustav, hindan väga, et see on parfüümivaba ja minimalistliku koostisega. Kasutasin seda ekseemiga ärritunud nahal ja see ei kipitanud üldse. Kindlasti ostan need oma varu eest.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.