Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 28
Musta tigu tootesari on suurepärane. Mul on väga tundlik nahk, seega kartsin kõrvaltoimet, aga minu suureks üllatuseks on pärast toodete kasutamist mu nahk väga pehme ja värske. Võin seda ainult soovitada.
See kreem ei ole minu jaoks. Seganahk, millel on kalduvus aknele. Isegi öökreemina oli see minu jaoks liiga paks, tundsin seda oma nahal, see oli raske ja kahjuks ei meeldinud mulle ka lõhn. Ainus pluss - mu nahk nägi hommikul pärast selle kasutamist kena välja.
Ma võiksin seda lõhna võrrelda rahuliku beebikreemiga. Kui ma seda nahale kannan, on lõhn endiselt intensiivne, aga siis see kaob mõnusalt. See imendub kiiresti, eriti näol, nahk muutub palju pehmemaks ja käed püsivad kaua läikivad. Soovitan seda soojalt kuivale nahale.
Mu nägu on alati rasune ja läikiv, aga selle kreemiga on mu nahk palju parem, niisutatud, pringem ja läige on kadunud. Olen seda kaks nädalat kasutanud ja olen juba vaimustuses. Teised kreemid on mu naha ainult hullemaks läikima pannud. See on parim kreem, mida ma siiani kasutanud olen.
Kreem on parfüümitud, seega võib see tundlikuma naha puhul probleemiks olla, aga muidu on see suurepärane. Mul on kuiv nahk ja see kreem hoiab selle mõnusalt niisutatuna. Samal ajal ei jäta see näole rasvast kihti ega rasket tunnet. See sobib suurepäraselt ka meigi alla.
Ostsin selle kreemi oma poiss-sõbrale, kellel on väga kuiv ja tundlik nahk. Tulemused olid kohesed – kreemil on suurepärane konsistents, see imendub kiiresti ja jätab naha toidetuks. Regulaarsel kasutamisel kadusid tema näolt punased laigud, millele dermatoloog ei suutnud lahendust leida. Kreem on väga kauakestev – igapäevasel kasutamisel on see kestnud kuus kuud ja mul hakkab see alles otsa saama. Ostan seda kindlasti uuesti.
See kreem on minu päästja ärritunud naha puhul, olgu see siis päikesest, ebameeldivast allergilisest reaktsioonist või aknest tingitud. Ma ei kasuta seda iga päev, vaid ainult siis, kui tunnen, et mu nahk pole parimas seisukorras. See rahustab, aitab paraneda ja niisutab.
Väga hea kreem, aga pigem ööseks, kuna imendub kauem. Niisutab väga hästi kogu öö.
See on ka üks kreemidest, mida ma eriti jumaldan ja mida ma iga kord uuesti ostan, armastus esimesest silmapilgust, klaasnahale ❤️
Kreem üllatas mind oma hinna, konsistentsi ja õrna, märkamatu lõhnaga 😊 see niisutab nahka imeliselt ega jäta rasvast, ebameeldivat tunnet 👌 Ootan juba põnevusega, millal saan seda uuesti kasutada, muidu on pakend mul juba peaaegu kaheksa kuud olnud ja seda on veel küllaga 👌♥️♥️😍
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.