Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.






Teie Ägedad Fotod ja Videod



Arvustused – 1
Olen seda nüüd paar kuud kasutanud. Ostsin selle pärast rasket näoinfektsiooni, mis hävitas täielikult mu nahabarjääri, ja olen väga rahul õrnade rahustavate koostisosade ja piimja geelja tekstuuriga, mis imendub kiiresti, kuid mu nägu jääb toidetuks ja kuivaks. Öökreemi puhul on minu jaoks kõige olulisem see, et ma ei ärkaks hommikul rasuse näonahaga. Ja selle kreemiga pole seda kunagi juhtunud. Nüüd, kui mu nahabarjäär on taastunud, kasutan seda öökreemi 3-4 korda, st rahustamiseks pärast toimeainete/hapete kasutamist, naha rahustamiseks. Soovitan seda kõigile, igale nahatüübile, isegi väga tundlikule.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.