Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 9
Puhastusvaht oli meeldiv, see puhastas hästi, aga mulle ei meeldinud, et see nii palju ei vahutanud. Samas oli lõhn kohutav, toode lõhnas minu jaoks tõesti nii. Eriti kui võrrelda lõhna kreemiga, mis lõhnas tõesti tsitruse järele (võib-olla liiga palju). Hinna kohta on see meeldiv vaht ja suur pakend. Siiski ei veennud see mind seda uuesti ostma.
Mulle meeldib see toode. Hinna ja kvaliteedi suhe on hea, soovitan seda.
See puhastusvaht ei sobinud mulle üldse. Pidin seda vahelduva eduga kasutama, sest pikemaajalisel kasutamisel (umbes nädal kuni 10 päeva) hakkasid mul iga kord probleemid tekkima ummistunud pooridega. Samal ajal tunnen, et see vaht ei pruugi sobida tundlikumale nahale. Teisest küljest meeldis mulle see, et vaht küll rasva eemaldab, aga ei kuivata (vähemalt mitte minu kombineeritud kuivale, kergelt tundlikule nahale). Väikesest kogusest piisab rikkaliku vahu tekitamiseks. Pärast kogu paki (vahelduva kasutamisega) kasutamist võin kokku võtta, et vaht ei ärrita, aga see ei inspireeri ka. Kindlasti tasub proovida, aga teist korda ma seda ei ostaks (vahepeal leidsin teise toote, mis mulle paremini sobib).
Ostsin selle peamiselt hinna ja asjaolu tõttu, et mul oli juba ostukorvis selle sarja emulsioon ja kreem. Esimesel kasutamisel tundsin kerget kipitustunnet. Riskisin ja kasutasin kreemi järgmisel päeval uuesti – kipitus ei kordunud ja mu tujukas, allergiline nahk tunneb end suurepäraselt. Pealekandmine on meeldiv; näo põhjalikuks puhastamiseks piisab väga väikesest kogusest ja see jätab värske tunde.
Farmstay Citrus Yuja on õrn, kuid tõeliselt tõhus puhastusvaht, mis üllatas mind meeldivalt. Mul on aknele kalduv nahk ja olen sageli ettevaatlik karmide toodete suhtes, aga see vaht puhastab imeliselt, nahka ärritamata või kuivatamata. Sellel on kerge tsitruselõhn – värske ja ergutav, ideaalne eriti hommikul. Kreemjas konsistents vahutab hästi; kogu näole piisab vaid väikesest kogusest. Pärast puhastamist tundub nahk puhas, sile ja värske, kuid ilma ebameeldiva pingulolekuta. See eemaldab tõhusalt meigi ja liigse rasu. See ei ummista poore ja regulaarsel kasutamisel olen märganud, et mu nahk on rahulikum ja vähem rasune. Kindlasti tasub proovida!
Ostsin vahu ainult hinna pärast. Lisaks madalale hinnale on vahul mitmeid eeliseid. Pesemiseks on vaja vaid väikest kogust, see on üsna ökonoomne, vahutab väga hästi, nahk on imelihtne ja mis kõige tähtsam, see ei kuivata näonahka üle. Soovitan seda. Olen ostuga rahul.
Kahjuks on see vaht minu tundlikule, veresoontega kaetud nahale liiga tugev. Pesemise ajal tundsin kerget kipitustunnet. Hiljem, kui ma kasutasin juukseid hooldusvahenditena, mis kunagi ei kipita, kipitasid need pärast selle vahuga pesemist. Hea, et mu nägu punane pole, vaid lihtsalt kergelt ärritunud. Ma arvan, et vaht oleks mulle hea ainult siis, kui mu nahk aeg-ajalt rasuseks läheb. Aga see on ikkagi vaht, mis võrreldes mõnega, nt. "Frudia roheline viinamari" on palju õrnema koostisega, seega arvan, et see vaht sobib normaalsele või kombineeritud nahale.
Minu lemmik näovaht, olen seda juba mitu kuud kasutanud ja sobib suurepäraselt kombineeritud nahale!
täiesti vinge pesukreem. Mul on väga tundlik nahk ja see on nahal väga meeldiv, ei kipita, ei pingul... nahk on uskumatult puhas, särav. kreemi pealekandmise küljes.. Parim pesukreem, mis mul kunagi olnud on, oskan ainult soovitada.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.