Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.





Teie Ägedad Fotod ja Videod







Arvustused – 2
Ampull on tõesti suurepärane ja kohe pärast pealekandmist on tunda naha niisutust ja toitmist. Kindlasti üks parimaid kollageeniseerumeid, mida ma kunagi proovinud olen. Ainus miinus võib olla kullaosakesed, mida tuleb nahka väga põhjalikult hõõruda, muidu jäävad need näole. Öise rutiini puhul pole see aga probleem.
Seerum tundub pärast kasutamist nagu täiteaine – kullaosakeste imendumine nahka võtab aega – ma kindlasti ei soovita seda eriti õrnalt peale kanda – eelistan seda nahka masseerida ja seejärel niisutavat SPF-i või päevakreemi kanda. Pudel näeb ilus välja, sellel on väga õrn ja meeldiv lõhn ning mu tundlik nahk on veidi pringim ja kortsud otsaesisel on vähem väljendunud, aga tõsi ta on, see pole ainus Ksistersi toode, mida ma kasutan! :)
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.