Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod



Arvustused – 3
Kahjuks hakkas peale pealekandmist mõne aja pärast kõrvetusi tundma ja mõne tunni pärast olid mu silmalaud veidi paistes ja kohati punased. Kahjuks tundus tekstuur tõesti hea.
Kreem on väga meeldiv ja kuigi mul on väga tundlik silmaümbrus, ei ärrita see nahka. Toote kogus on hinna kohta suurepärane.
Suurepärane, mitteärritav, suure mahutavusega, piisavalt õrn ja väga meeldiv.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.