Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 6
Kreem niisutab ja rahustab nahka hästi
See on hea kreem. Ma pole seda eriti kaua kasutanud, seega ma ei tea, kas see toimib. Aga see imendub kindlasti kiiresti, pole raske, ei ummista poore ja sellel on imeline lõhn. ^^
Ostsin seda kreemi esimest korda uuesti oma mehele, aga pärast nuusutamist hakkasin seda endale salaja ostma, kui ta ei vaadanud. Mulle meeldis selle lõhn ja tunne mu nahal nii väga, et ostsin nüüd ka endale 😂 Nüüd, kui purk on peaaegu tühi, pean seda kreemi kolmandat korda ostma, see on seda nii-nii väärt!
Ostsin oma abikaasale, kellel on rasune nahk. See on väga õrn ja kerge veekreem, mis imendub nahka sujuvalt ja niisutab seda väga hästi. Samuti on sellel kerge, õrn ja rahustav lõhn. 10/10.
Olen kasutamas seda kreemi, õigemini geeli, kuna see on natuke geeli moodi, kasutan seda öösiti, sest peale ööd annab näole mõnusa valgustava efekti ega ummista nahapoore. nahale, silub nahka kenasti, ei jäta rasvast kilet, ei tekitanud mulle ärritusi, ostan kindlasti uuesti
Esiteks, mind hüpnotiseerib selle kreemi aroom. Mahlaste ürtide sügav värskus äratab ja toidab. See ümbritseb teid energiat ja kergust täis olekuga. Konsistents on kerge, geelitaoline. Nahk hingab hästi, kuid on maksimaalselt niisutatud.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.