Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod









Arvustused – 5
Kohe pärast näole kandmist on tunda soojust ja see on vau-tunne, tunned end nagu luksuslikus spaas/saunas. Rasuse ja tundliku nahaga sain maskiga hästi hakkama, isegi kui jätsin selle kauemaks kui 10 minutiks peale (ma ei suutnud seda maha võtta, lol). See jätab naha pärast jahedaks, kahju, et see nii lühike on.
Pealekandmisel on see meeldivalt soe tunne ning pärast kasutamist on nahk sile, puhas, niisutatud ja ideaalselt ette valmistatud teiste toodete pealekandmiseks. Ma kannan seda peale mitte ainult näole, vaid ka kaelale ja dekolteele (mitte ainult sellele, vaid kõigile toodetele) ja soovitan sama kõigile, kuna just nendes piirkondades on vananemisilmingud kõige märgatavamad.
Mask lõhnab imeliselt, värskelt, mul on mentooli tunne, ma ei teagi. See ei ärrita, see ei kipita. Konsistents on alguses paks, aga pärast nahale kandmist pehmeneb, see sisaldab rohelisi tükke ja 10 minuti pärast soojendab see end mõnusalt. Ostan selle kindlasti uuesti!
Mask on hea, see toimib kohe! Tunnen soojust kohe pärast pealekandmist. Masseerin seda korralikult näole, jätan umbes 10 minutiks mõjuma, loputan maha ja ongi kõik! Puhas ja särav nahk. Seejärel kannan peale toonikut ja sama sarja essentsi. Proovi ja usu ise.
Mask sobib minu nahale hästi. See ei tekita allergiat. Mul on aknele kalduv ja tundlik nahk. Meeldiva konsistentsiga.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.