Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 9
Soovitan! See ei kuivata nägu.
Superkreemjas toonik. Väga mugav suur pakend hea hinnaga. Niisutab ja rahustab nahka mõnusalt. Püsib tõesti kaua peal.
Jahe toonik, kreemjas tekstuur, ideaalne talveks kreemiga või suvel kergeks niisutuseks ja naha sära andmiseks, lahe on suures koguses.
Hea, niisutav toonik! Ja see suurus ja hind - soovitan :)
Suurepärane toonik. Suur maht ja hea hind. See on vedel, aga mitte nagu vesi, tundub nahal kreemjas. Sobib pigem külmaks aastaajaks.
Ma tellin seda toonikut mitte esimest korda. See on üks parimaid toonikuid, mille juurde ma ikka ja jälle tagasi pöördun. Sellel on piimjas tekstuur, see niisutab ja rahustab suurepäraselt, ma kasutan seda enne kergeid kreeme. Ei tekita ärritust. Sellise kvaliteedi ja mahu kohta on hind lihtsalt vau.
Ma tellin seda toonikut mitte esimest korda. See on üks parimaid toonikuid, mille juurde ma ikka ja jälle tagasi pöördun. Sellel on piimjas tekstuur, see niisutab ja rahustab suurepäraselt, ma kasutan seda enne kergeid kreeme. Ei tekita ärritust. Sellise kvaliteedi ja mahu kohta on hind lihtsalt vau.
See on parim toonik, mida ma kunagi kasutanud olen. See niisutab väga hästi, ei ole kleepuv ja on piimja konsistentsiga. Soovitan seda soojalt.
Pärast tooniku kasutamist on mu nahk hästi niisutatud ja rahustatud. Seda on helde kogus ja hind on suurepärane. Soovitan seda.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.