Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.




Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 21
Soovitan seda kreemi, kui otsid midagi väga kerget 😊 See pole just eriti niisutav, aga minu arvates sobib see suveks ideaalselt. Sellel on kerge konsistents ja väga meeldiv lõhn.
Minu lemmikkreem. Ideaalne minu kombineeritud nahale. See niisutab, aga geeljas koostis muudab selle kergeks ja rasvaseks. Soovitan seda.
Kreem jätab naha mõnusalt niisutatuks, kuid mitte rasvaseks. Tundsin vahet juba esimesel kasutuskorral. Lõhn pole tugev, mis mind ei häiri. 10g pakend on hinna kohta üsna väike. Tellin kindlasti uuesti!
Suurepärane toode, konsistents on kuskil kreemi ja geeli vahepealne. Vaatamata kergele konsistentsile niisutab see suurepäraselt ja sellel on väga meeldiv, õrn lõhn. Soovitan seda kindlasti.
Olen seda kreemi ostnud juba üle aasta ja olen väga rahul. Sellel on kerge geeljas tekstuur, see imendub kiiresti ja jätab naha väga meeldivaks. Kasutan seda nii talvel kui ka suvel. Soovitan seda kindlasti 😍💜
Imeline geelkreem. Siiski vajan ma rohkem niisutust, kui see annab.
Ma armastan seda kreemi. See lõhnab imeliselt, konsistents on väga kerge ja geelilaadne, hajub kergesti ja vaja läheb vaid väikest kogust. See imendub hästi ja niisutab nahka. Ma kombineerin seda sarja teise kreemiga ja see sobib ideaalselt minu kombineeritud nahale. Lihtsalt ole ettevaatlik doseerimisega, kui kannad liiga palju kreemi peale, võib see anda veidi rohkem läiget.
Soovitan seda kreemi, see niisutab nägu väga hästi ja imendub hästi.
Midagi geeli ja kreemi piiril. Suurepärane rasusele nahale. Lõhn on väga peen. Armas pakend.
Meeldiv lõhn, levib kergesti, nahk on niisutatud. Ilus pakend
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.