Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 18
Olen 50-aastane mees. Mul on kombineeritud nahk ja juba noorusest peale on mul olnud tõsine probleem näol esineva seborröaga, olen altid põletikele ja mul on ka tundlik nahk (hullult!). Selle sarja kosmeetikatoodetel on imeline õrn lõhn, uhke pakend, suurepärane toime ja mis kõige tähtsam – need on lahendanud minu pidevalt läikiva otsaesise ja nina probleemi! Olen rahul ja soovitan neid.
Nahk on niisutatud, konsistents on kerge ja meeldiv, aga ma ei näe pooridele erilist mõju. Jäin selle sarja kreemiga rahule. Võib-olla koos sellega oleks tulemus nähtavam.
Ostsin selle koos kreemiga, see polnud midagi erilist, aga polnud ka halb. Ilmselt järgmine kord valiksin midagi muud.
Ilus mahe lõhn, vesine, geelitaoline tekstuur. Aga kahjuks ma ei märganud, et see laienenud pooride puhul midagi erilist oleks teinud. See ei vähenda nende nähtavust (võib-olla ainult tunniks) ega reguleeri rasueritust. Ma ei ostaks uuesti.
Ilus viinamarjalõhn ja täidab oma eesmärki. Üles!
Kui otsid vormi jaoks kerget seerumit, siis see on ideaalne toode 😊
- aitab seganaha korral (T), - vähendab ka higistamist suvekuumuse ajal, - ei jäta rasvast kilet, - Kombineerin selle pooride kokkutõmbajaga.
Kasutan seda seerumit igal hommikul ja mulle isiklikult meeldib see sel suvel väga. Panin isegi elukaaslasele näkku ja kiitus ise... Soovitan 🙂🙂🙂
Suurepärane seerum, imendub suurepäraselt, niisutab nahka, on kerge, geelja konsistentsiga. See lõhnab kaunilt. Ma alles hakkan seda kasutama, aga mulle see juba meeldib.
Seerum on meeldiva lõhnaga, imendub kiiresti ja ei jäta kleepuvat tunnet.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.