Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.


Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 52
Suurepärane niisutav huulemask Huuled on kaunilt toidetud ja niisutatud
Mulle meeldib lõhn ja tekstuur, see pehmendab huuli tõesti mõnusalt. Kasutan juba teist tuubi ☺️
Frudia huuletooteid on miljon korda paremaid.
Suurepärane huulemask kergesti pealekantava koostisega. Sellel on imeline, mittesünteetilise mango lõhn. Ööseks jäetuna niisutab mask huuli suurepäraselt ja vähendab õrnalt kortsude nähtavust. Soovitan seda soojalt!
Ma jumaldan seda huulepalsamit. Ma kasutan seda iga päev, terve päeva. See hoiab huuled niisutatuna. Olen seni kasutanud nii palju huulepalsameid ja pean tunnistama, et see on üks parimaid. See on parim talveks.
See huulemask/palsam on täiesti hämmastav. Mul olid lõhenenud ja lõhkised huuled ning see toode muutis need ühe päevaga siledaks ja terveks. Uskumatu, aga see toimib. Konsistents on veidi kleepuv, aga õhtuseks väljasõiduks sobib ☺️
Olen öömaski juba paar päeva kasutanud ja mu huuled on märgatavalt pehmemad. See aitas ravida üsna sügavaid lõhesid, see ei ärrita nahka. Suurt kogust pole vaja.
See huulepalsam/mask on mul kodus olnud umbes aasta, kasutan seda peaaegu igal õhtul ja umbes veerand toodet on ikka veel alles, kuna seda on vaja vaid natuke, see on väga paks ja katab huuled kaunilt. Kui mul õhtul huuled lõhenevad, on need hommikuks paranenud. Sellel pole maitset, vähemalt mina ei tunne selle lõhna, aga see lõhnab väga mõnusalt.
Ausalt öeldes on see huulepalsam minu jaoks liiga paks ja raske. See on tüütu isegi öösel. Tõsi, see niisutab, aga see ei saa minu lemmikuks.
Soovitan seda. See niisutab huuli suurepäraselt üleöö. See loob kihi ja püsib huultel kaua.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.