Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 13
Parim kätekreem, mida ma kunagi kasutanud olen! Mul on see alati igal pool kaasas.
Kreem on üsna paks, lõhnab imeliselt, aga kahjuks ei niisuta see kaua, see sobib paremini vähenõudlikule nahale.
Kreem imendub kiiresti. Üldiselt lõhnavad Frudia kreemid väga hästi ja soovitan kindlasti kõiki lõhnu. Lisaks lõhnale täidavad need kindlasti oma eesmärki ja püsivad kaua peal.
See kreem on ideaalne. Sellel on imeline kirsilõhn, lõhn on meeldiv ja mitte liiga pealetükkiv. See jätab käed pikaks ajaks niisutatuks ja pehmeks.
Lõhn on imeline!!! Ja mu käed on täpselt nagu siid!!! Soovitan seda kõigile!
Suurepärased kätekreemid imelise lõhnaga, see lõhnab mulle ilmselt kõige paremini, aga jäin ka teistega rahule, need toidavad, aga ei jäta kätele rasvast kihti ☺️
See niisutab, ei jäta õlist tunnet, lõhnab imeliselt ja mahub kergesti väiksesse kotti.
Soovitan! Kreem on väga paks, aga imendub koheselt, pakend on nii värviline ja armas, et mahub igasse kotti, lõhn on 100% kirsside järele 🤌🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
See üks! See on täiesti suurepärane! Meeldiv kirsilõhn, mitte üle jõu käiv ja käed tunduvad pärast esimest kasutuskorda pehmemad.
See lõhnab jumalikult
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.