Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.



Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 15
Sellest geelist on saanud minu põhitoode ja ma võtan selle isegi jõusaali kaasa. Ma armastan duši all käimise järel tekkivat värskustunnet ja see toode annab mulle seda alati – mu nahk on niisutatud, meeldiv puudutada ja ma tunnen end lihtsalt "värskelt". Sellel on geelilaadne, kuid üsna vesine konsistents, mis teeb selle väga kergesti hajutatavaks ja imendub kiiresti. Suur pluss on see, et see ei ole üldse kleepuv – mul ei ole kätel ebameeldivat kleepuvat tunnet isegi pealekandmise ajal. Boonuseks on imeline lõhn, mis muudab iga kasutuskorra meeldivamaks. Mina olen väga rahul ja ostan seda kindlasti uuesti.
See toode üllatas mind väga meeldivalt. See on kerge, imendub kiiresti, ei ole üldse kleepuv ja rahustab nahka suurepäraselt. Kasutan seda kehal, eriti kui mul on kuiv või ärritunud nahk, ja see jätab selle alati pehmeks ja niisutatuks. Virsikulõhn on meeldiv ja mitte kunstlik. Kasutan udu pigem lisandina – see on suurepärane kiireks värskendamiseks päeva jooksul, aga geel on minu jaoks peamine staar. Hinna poolest on see tõesti suurepärane ja ostan selle kindlasti uuesti.
Mulle see meeldib – see on kerge ja imendub väga kiiresti. Kasutan seda peamiselt jalgadel pärast raseerimist või kehal pärast koorimist. Saan kohe riidesse panna. Lõhn on meeldiv ja värske.
Olen seda kasutanud üle aasta – see annab nahale tõeliselt mõnusa niisutuse, on kerge ja lõhnab imeliselt🥰soovitan igati.
Soovitan seda kindlasti! Geeljas konsistents on väga meeldiv, õrn ja lõhnab imeliselt. See imendub kiiresti, jättes nahale värske tunde. Minu jaoks oli see ideaalne kasutamiseks üleöö või pärast päikese käes viibimist, kus nägin, kuidas päevitus kadus juba kahe päeva pärast.
Pean ütlema, et mul polnud selle geeli ostmisel mingeid erilisi ootusi. Aga pärast esimest kasutuskorda lõi see mu sõna otseses mõttes pahviks! Armastus esimesest puudutusest! Kerge tekstuur, kergelt jahutava efektiga, mis on nende temperatuuride juures enam kui ihaldusväärne. Meeldiv ja tagasihoidlik virsikulõhn... ja mu jalad tunduvad nagu oleksid neile mingi silumisprotseduuri tehtud 💗💗... Järgmisel korral ostan kohe uue, kui seda ostan 😍🤩🥰💪🍑🍑
Minu jaoks on see kindlasti hea investeering. Mul on soobooji nahatüüp (st dehüdratsioonist tingitud liialt rasune nahk) ja võin teile öelda, et pole kunagi midagi paremat kogenud! Ma kannan peale ženšenniesseentsetsi, Madagaskari vesinaba ampulliseerumit ja lõpuks seda Frudia geeli. Püüan tooteid kihiti kanda, kuni need on täielikult nahka imendunud ja mu nahk on tõesti parem 😍 Ma ei kanna enam õli otsaesisele ja natuke ka ninaümbruse voldidele, aga see on loomulik. Seega, kui teil on samad nahaprobleemid, proovige seda kindlasti. Ja eraldi kasutades on sellel väga meeldiv, jahutav ja rahustav toime, mis on eriti kasulik suvel! 💕
Geel imendub kiiresti, on niisutav ja värskendav, suurepärane hommikurutiiniks enne magamaminekut.
Olin väga pettunud ei niisuta, saan aru, et tegu on geeliga, aga konsistents on kleepuv
Virsiku lõhn on fenomenaalne, lihtsalt suurepärane. See niisutab tõesti hästi. Soovitan soojalt, eriti suveks - otsisin toodet, mida saaksin kasutada igapäevaseks niisutuseks ja samas sellist, mis ei oleks rasvane ja paks, nii ideaalne suvehooajaks. Muidu kasutan ainult öösiti...näol ja kehal ja olen väga rahul. Enne uuesti ostmist proovin tõenäoliselt selle kaubamärgi sarnaseid variante.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.