Uskumatu, et see on ikka veel tühi!
Kui oled midagi sinna lisanud, logi sisse, et näha tooteid ja sooritada ostu.







Teie Ägedad Fotod ja Videod










Arvustused – 7
Väga meeldiv ja sügavniisutav kätekreem. Tekstuur on rikkalik, kuid imendub kiiresti ega jäta kleepuvat tunnet. Pärast kasutamist muutuvad käed pehmeks ja siledaks, kuivustunne kaob juba esimesel kasutuskorral. Aroom on elegantne ja tagasihoidlik, ideaalne igapäevaseks kasutamiseks. Mugav suurus, lihtne kotti kaasa võtta.
Sain ostuga üllatusena kaasa Frudia kreemi proovi – ja pean ütlema, et olin täiesti hämmastunud. See oli mul pikka aega lemmikute hulgas mõttega „järgmine kord“, seega olin väga õnnelik, et tähelepanelikud töötajad selle mulle proovimiseks kaasa pakkisid. Ja tulemus? Entusiastlik on pehmelt öeldud. Kreem ravis mu väikesed lõhed vaid ühe ööga ja pehmendas uskumatult kareda naha mu liigeste ümber. (Lihtsalt suvilas töötades.) Tõeline väike ime üleöö – ma ei saa aru, aga ma armastan seda 😄 Kandsin seda umbes kolm korda õhtul viieks minutiks peale (mu nahk jõi selle sõna otseses mõttes ära) ja hommikul olid mu käed kaunilt niisutatud, pehmed ja „purjus“. Pärast kasutamist on mu käed jumalikult siidised, rasvast kihti pole, lihtsalt mugavustunne ja toit. Tellisin kindlasti täissuuruses paki ja plaanin seda vaheldumisi rohelise Needlyga kasutada, mida ma arvustuste põhjal pimesi võtan. Minu jaoks suur JAH – kui sul on kuivad ja stressis käed, siis see kreem on proovimist väärt. 💖 Järelkiri: Ma ilmselt ei kasutaks seda peamise kreemina, aga asendajana - suurepärane.
See kätekreem oli 2024. aasta advendikalendris. Armusin kohe selle lõhna, see on väga eriline ja ainulaadne. Olen kreemiga ka rahul, sest see imendub kiiresti. Kasutan seda tööl pärast käte pesemist. Mulle meeldib, et pärast kreemi pealekandmist saan kohe hiirt või klaviatuuri käes hoida, ma ei pea ootama, kuni kleepuv tunne kaob.
Krémik oli advendikalendris. Sellel on väga ilus lõhn ja ka meeldiv tekstuur. Lõhn püsib tõesti kaua. Kuid probleem on selles, et see ei niisuta. Tekitab nahale pehme katte, meenutab natuke vaha ja siis on käed väga pehmed, kuid 5 minutiga see efekt kaob ja tunnen veelgi suuremat pinget. Ma ei ole inimene, kelle käed on nii kuivad, et pingul tunneks, aga pärast selle kreemi kasutamist küll.
Kreemist ei saanud minu jaoks midagi, lõhn ei ärrita, aga ka mitte muljetavaldav, ei niisuta piisavalt, teist korda ma seda kindlasti ei osta
Hämmastav kreem, kerge, kiiresti imenduv ja mittekleepuv, samal ajal niisutab! Väga intensiivne lõhn - kaunis värskus, tsitruseline ürtide hõnguga. Universaalne kingitus, mis pakub rõõmu
Väga meeldiv katsudes pakend, seda kreemi on mugav kotti panna. Kreem niisutab hästi, kuid on spetsiifilise lõhnaga. See meenutab mulle apteeki või ravimtaimi. Ma armastan seda lõhna, aga kui teile see ei meeldi, siis ma ei soovita seda kreemi osta.
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.